Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 24 Gusht 2019
J&D
Numri unik i identifikimit (NIPT): L61507008S-Pezulluar
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tiranė
Viti i themelimit: 29.02.2016
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100.00
Numri i aksioneve/kuotave: -
Fusha e veprimtarisė: Veprimtari tregtare Import - Eksport pėr produkte ushqimorė e jo ushqimorė. Produkte Industriale detergjentė pėr pėrdorim profesional ( si pastrim kimik, spitale, restorante, hotele, pishina, lavazhe, dhe pėrdorim vetjak nė linjėn gjithēka pėr pastėrtinė e shtėpisė dhe tė kujdesit ndaj vetes. Pjesėmarrje e shoqėrisė nė shoqėri tė tjera tė cilat operojnė nė Republikėn e Shqipėrisė. Ēfarėdolloj aktiviteti tjetėr nė lidhje me veprimtarinė e sipėrpėrmendur i lejuar nga Legjislacioni Shqiptar. Aktivitetin shoqėria do ta ushtrojė pas marjes sė lejeve pėrkatėse nga organet shtetėrore pėrkatėse nė rast sė njė gjė e tille kėrkohet me ligj.
Adresa: Tiranė Njėsia Bashkiake nr.7, Rruga Ndre Mjeda, ndėrtesa nr.81, ndėrtesė dy katėshe, kati i pare
Sektori ekonomik:
Administratorė: Jetmir Dautaj
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
J&D
J&D
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!