Ndryshimi i fundit: E Diel, 19 Janar 2020
CHANCE ALBANIA
Numri unik i identifikimit (NIPT): L61504043O
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tiranė
Viti i themelimit: 03.03.2016
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: -
Fusha e veprimtarisė: Grumbullim, standardizim, paketim, mbushje, konservim, ambalazhim, tharje, pėrpunim tė prodhimeve bujqėsore, blegtorale, mjaltit, bimėve medicinale, etj. Tregtim dhe transport i brendshėm dhe i jashtėm i tyre . Njėsi ekspozimi dhe shėrbimi me kėto produkte dhe tė tjera tė prodhuara sipas traditės dhe recetave tradicionale. Import-eksport i tyre, etj.
Adresa: Tiranė Njėsia Bashkiake nr. 6, rruga Hamdi Pepa, godina nr. 25 (ish kombinatii tekstileve )
Sektori ekonomik:
Administratorė: Elida Liēe
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
CHANCE ALBANIA
CHANCE ALBANIA
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!