Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 07 Shtator 2019
SI.RO. Logistic Group
Numri unik i identifikimit (NIPT): L61504042G
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tiranė
Viti i themelimit: 02.03.2016
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: -
Fusha e veprimtarisė: Ndėrtimin dhe menaxhimin e parkingjeve, magazinave dhe dhomave frigoriferike pėr llogari tė tė tretėve. Shėrbime logjistike, dhe transport brenda dhe jashtė vendit si pėr llogari tė saj si ndaj tė tretėve. Shoqėria do tė kryejė aktivitet imobiliar, blerjen, shitjen, menaxhimin e pronave tė patundshme tė ēdo lloji. Shoqėria mund tė kryejė aktivitete turistik si guida dhe shėrbime tė ndryshme duke pėrfshirė ndėrtimin e strukturave turistike tė ndryshme. Shoqėria mund tė kryejė aktivitete financiare, komerciale, industriale dhe imobiliare pėr tė arritur qėllimin e saj, nė pėrputhje me ligjet nė fuqi, si brenda edhe jashtė vendit. Shoqėria mund tė blejė dhe tė shesė aksione nė shoqėri tė tjera.
Adresa: Tiranė Njėsia Bashkiake Nr. 10, Rruga "Him Kolli", Nr. 45
Sektori ekonomik:
Administratorė: Rosario Russo
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Mikse
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
SI.RO. Logistic Group
SI.RO. Logistic Group
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!