Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 29 Qershor 2019
Cycle ALBANIA
Numri unik i identifikimit (NIPT): L61504030G
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tiranė
Viti i themelimit: 03.03.2016
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: -
Fusha e veprimtarisė: Agjenci udhėtimi turistike dhe menaxhim destinacioni brenda dhe jashtė vendit. Shitje paketash turistike nėpėrmjet internetit dhe faqes zyrtare tė shoqėrisė (kėtu pėrfshihet prenotimi i hoteleve, restoranteve, mjeteve tė transportit si dhe dhėnia me qira e pajisjeve sportive). Konceptim dhe menaxhim tė aktiviteteve sportive, kulturore e tė tjera. Organizim tė trajnimeve dhe programeve edukuese nė industrinė e turizmit. Shitje tė produkteve turistike online nėpėrmjet site: www. cyclealbania. com. Veprimtari tė marketingut, publiciteteve dhe tė fushatave promovuese tė aktiviteteve turistike, sportive, kulturore, tė artikujve dhe tė mallrave sipas objektit tė aktivitetit tė shoqėrisė, nė zhvillim tė kėrkesave tė tregut. Kontraktim me pėrsona fizikė dhe juridikė, vendas ose tė huaj, pėr gjetjen e tregjeve tė shitjes pėr artikujt dhe punė tė shoqėrisė, pėr kėshillimin dhe konsultimin pėr aktivitetet e pėrcaktuara nė pikat e mėsipėrme, si dhe ēdo tregtim apo shėrbim, i cili lidhet drejtpėrsėdrejti ose tėrthorazi me ushtrimin e aktivitetit tė objektit tė shoqėrisė. Si dhe tė tjera aktivitete tė pėrgjithshme biznesi.
Adresa: Tiranė Njėsia Bashkiake Nr. 8, Rruga Bardhok Biba, Pallati Trema Engineering, Kati i parė.
Sektori ekonomik:
Administratorė: Armand Jegeni
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:www,cyclealbania.com
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
Cycle ALBANIA
Cycle ALBANIA
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!