Ndryshimi i fundit: E Premte, 22 Qershor 2018
ALMOTECH
Numri unik i identifikimit (NIPT): L61504006K
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tiranė
Viti i themelimit: 16.02.2016
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 10,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: -
Fusha e veprimtarisė: Kėrkim, ideim, planifikim, projektim, zhvillim, monitorim i software-ve dhe hardware-ve si dhe impianteve tė ēdo lloji dhe tipi si dhe tė infrastrukturės dhe rrjeteve informatike nė pėrgjithėsi; Sigurimi i lidhjes me Internet pėr palėt e treta me ēdo mjet (kabllo, wireless, internet me tėlefon), shėrbime infrastrukturash hosting dhe housing, nė emėr tė palėve tė treta ose jo; Pėrshtatje dhe transformimin e software-ve, depozitimin e algoritmeve dhe patentave software dhe dhėnien e tyre nė pėrdorim ose transferirnin e tyre tek palėt e treta; Krijimi i software-ve pėr ēdo lloj platforme dhe tė ēdo lloj tipi; Kryerjen e analizave, studime fizibilitetit, projektim, shėrbime Konsulencė nė lidhje me hardware, software dhe algoritme pėr pėrpunimin e sinjalit zanor, muzikor dhe vokal dhe mtegrimin e tyre nė strukturat/aparatet elektronike dhe digjitale; Prodhimi dhe shpėrndarja e materialeve me pėrmbajtje multimediale audio-video, si dhe krijimi i materialeve tė ndryshme me pėrmbajtje vizive, nė veēanti broshura, menu, kartėvizita, libra etj; Projektim dhe modifikim grafik tė ēdo lloji, ndėrtim i faqeve tė ndryshme civile dhe industriale, dizajn grafik, zhvillim, stampim dhe 2 modifikim tė pamjeve tė ēdo lloj imazhi ardhur nga ēdo lloj burimi; Krijimi faqeve web dhe aplikacioneve web; Marketing i software-ve pėrmes internetit dhe kanaleve tė tjera tė shpėrndarjes duke pėrfshirė edhe rrugėt joelektronike, si dhe i hardware-ve dhe komponentėve tė strukturave informatike, elektronike ose digjitale, si dhe tė ēfarėdolloj produkti apo shėrbimi tjetėr IT nė Shqipėri dhe jashtė saj, me shumicė ose pakicė; Konsulencė Informatike tė pėrgjithshme nė fushėn e IT se; Import-eksport, pėrfaqėsim, prokurimi, ndėrmjetėsim, dhėnie me qira dhe shitje e software-ve dhe e pajisjeve kompjuterike dhe elektronike digjitale dhe pajisje tė tjera nė pėrgjithėsi; Organizimi i kurseve tė trajnimit tė ēdo lloji dhe lėshimi i certifikatave pėrkatėse. Tė kryejė ēdo transaksion nė lidhje me pasuritė e luajtshme dhe tė paluajtshme, si dhe ēdo aktivitet tregtar, financiar, dhėnie-marrje me qira, tė vendose pengje dhe barrė hipotekare; aktivitete kėto tė konsideruara si tė dobishme apo tė nevojshme pėr tė arritur qėllimet e Shoqėrisė dhe qė nuk tejkalojnė nė mase aktivitetet kryesore, tė cituara me sipėr; tė kryejė aktivitete publikimi dhe reklamimi.
Adresa: Tiranė Njėsia Bashkiake nr.7, Rruga Sali Butka, Hyrja nr.1, Shkalla nr.1, Apartamenti nr.45, Kati nr.1, Zona Kadastrale nr.8250, Nr Pasurie 1/59+1-45
Sektori ekonomik:
Administratorė: Erion Ēuni
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
ALMOTECH
ALMOTECH
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!