Ndryshimi i fundit: E Diel, 19 Janar 2020
Champions Group
Numri unik i identifikimit (NIPT): L61503503L
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Durrės
Viti i themelimit: 01.03.2016
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: -
Fusha e veprimtarisė: Tregtim e pėrpunimin me shumicė e pakicė tė kafesė sė pjekur e tė papjekur, import-eksportin e saj. Tregtimin e pėrpunimin me shumicė e pakicė tė tė gjitha llojeve tė pijeve alkoolike dhe jo alkoolike, import-eksportin e tyre. Tregtimin me shumicė e pakicė, import-export, tė tė gjitha mallrave industriale e ushqimorė. Makina tė tė gjitha llojeve tė reja e tė pėrdorura. Tregtimin e tė tė gjitha vajrave industriale. Agjenci imobilare. Bar-restorant, hoteleri. Ndėrtime civile. Agjenci doganore, spedicionere, detare, turistike. Autotransport kombėtar e ndėrkombėtar mallrash e pasagjeresh.
Adresa: Durrės Lagjja 18, Rruga ”Aleksander Goga”, Zona kadastrale 8511, Nr.pasurie 16/47/ND+1-2, ndėrtesė 2 katėshe
Sektori ekonomik:
Administratorė: Ermal Janēari
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
Champions Group
Champions Group
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!