Ndryshimi i fundit: E Diel, 19 Janar 2020
MONEY
Numri unik i identifikimit (NIPT): L61503026T-Pezulluar
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tiranė
Viti i themelimit: 25.02.2016
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: -
Fusha e veprimtarisė: Tele - Marketing, tele - shitje, formim profesional dhe trajnim personeli, shitje produktesh nė Web, shėrbime marketingu nė Web. Aktivitete fushėn e tregtisė: tregtimi me shumicė dhe pakicė i artikujve tė ndryshėm industriale, ushqimorė, materiale tė ndėrtimit, pajisje hidrosanitare, elektrike dhe elektroshtpiake, pjesė kėmbimi pėr automjete pajisje zyrash, import - eksport i tyre. Aktivitete nė fushėn transportit ; kryerja e transportit tė mallrave dhe pasaggjerve pėr llogari tė vet dhe / ose pėr llogari tė tė tretėve.
Adresa: Tiranė Sheshi Karl Topia ( ne rreth rrotullimin e Zogut tė Zi ) , i emėrtuar B+C , indodhur ne kati e II -te
Sektori ekonomik:
Administratorė: Rosario Alessandro Virgilio
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Mikse
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
MONEY
MONEY
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!