Ndryshimi i fundit: E Mėrkurė, 03 Tetor 2018
EL- PROM
Numri unik i identifikimit (NIPT): L61503008V
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tiranė
Viti i themelimit: 02.03.2016
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 200,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: -
Fusha e veprimtarisė: Prodhimi, transmetimi dhe shitja e energjisė elektrike. Veprimtari private nė fushėn e studimit, projektimit, supervizionit dhe ndėrtimit tė linjave elektrike tė TN, TM, TU mbitokėsore (ajrore) dhe nėntokėsore (kabllore) pėr energji elektrike dhe telekomunikacioni, nėnstacionet elektrike TN/TM dhe tė tensionit tė mesėm TM/TU (kabina elektrike), centrale dhe hidrocentralet, rrjete inxhinierie, objekte civile dhe industriale. Realizimi i impianteve tė telekomunikacionit. Studim dhe projektim pėr makineri elektrike dhe tė linjave tė ndryshme industriale. Mirėmbajtje, remont profilaktik tė mesėm e kapital tė transformatorėve elektrik tė ēdo lloji, makinave elektrike si dhe pajisjeve elektrike. Import - Eksport tė materialeve elektrike, telekomunikacionit, sistemeve tė alarmit, tė vjedhjeve dhe kundra zjarrit, mjeteve kryesore dhe ndihmėse tė prodhimit, tregtimin e mallrave tė gatshėm dhe gjysme tė gatshėm. Tregtimi i pajisjeve telefonike tė llojeve tė ndryshme si dhe aksesorė* pėr ta. Studim, projektim dhe realizim tė impianteve pėr mbrojtje kundra zjarrit. Studim, projektim dhe realizim tė sistemeve tė sigurisė elektronike dhe sistemeve tė alarmit. Studim, projektim dhe realizim tė impianteve 2 elektrike civile dhe industriale. Konsulence, revizion, ekspertize tė projekteve tė zhvillimit dhe te* studimeve tė besueshmėrisė se* efektiviteteve ekonomike, pėrcaktimin e prioriteteve ne* fusha te* ndryshme tė ekonomisė, kryerjeve, provave dhe matjeve laboratorike. Konsulence* teknike, supervision, studime tė* tė gjitha llojeve ne* fusha te* ndryshme pėr shoqėri te* pėrbashkėta, pėrfaqėsime, tranzitime qe* i lejon legjislacioni shqiptar. Import - Eksport, tregtimin e artikujve te* ndryshėm te* te* gjitha llojeve me shumicė* dhe pakicė*. Tregtim artikujsh industrial. Tregtim automjetėsh tė ēdo lloji, marke e tonazhi, si dhe pjesė kėmbimi pėr to. Tregtim pajisje elektro-shtėpiake, elektronike, elektrike, kompjuterike, telekomunikacioni etj. Transport mallrash tė tė gjitha llojeve brenda dhe jashtė vendit.
Adresa: Tiranė Njėsia Bashkiake nr.9, Bulevardi Zogu i parė, Pall. Kosovarit, Kati 3
Sektori ekonomik:
Administratorė: Zhaneta Shahu
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
EL- PROM
EL- PROM
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!