Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 03 Gusht 2019
R & D LEON
Numri unik i identifikimit (NIPT): L61503007N
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tiranė
Viti i themelimit: 02.03.2016
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: -
Fusha e veprimtarisė: Import eksport, tregti me shumicė dhe pakicė tė artikujve tė ndryshėm tė ndėrtimit, pllaka, artikuj hidrosanitare, parket, dyer dritare, artikuj elektrike, hidraulike, elektroshtėpike, artikuj tė ndryshėm industriale etj.
Adresa: Tiranė Njėsia Bashkiake nr.9, rruga "Jordan Misja", ish Uzina Dinamo e Re, ndėrtesa nr.2
Sektori ekonomik:
Administratorė: Dritan Serjanaj
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
R & D LEON
R & D LEON
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!