Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 03 Gusht 2019
ASIA CAPITAL GROUP
Numri unik i identifikimit (NIPT): L61502068M
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tiranė
Viti i themelimit: 01.03.2016
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 10,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: -
Fusha e veprimtarisė: Dizenjim, projektim zbatim i projekteve tė ndryshme inxhinjerike. Zhvillim dhe ndėrtim i projekteve multi funksionale. Konsulencė nė fushėn e tregtisė dhe ligjit. Shitje, tregti, import-export, me pakicė e shumicė tė mallrave tė ndryshme, pėr vete dhe pėr tė tretė. Mallra ushqimorė dhe industriale, veshje pėr fėmijė, konfeksione tė ndryshme, veshje sportive, aksesorė tė ndryshėm. Shoqėria mund tė kryejė tė gjitha operacionet mbi pasurinė e luajtshme dhe tė paluajtshme pėrfshirė kėtu ato financiare, tregtare, shėrbimit tė vlerėsimit tė pasurive (te luajtshme dhe tė paluajtshme) tė lidh kontrata tė dyanshme aktivi dhe pasivi me institutet e kreditit tė autorizuara nga ligji dhe me shoqėritė dhe firmat private, tė japė garanci reale edhe pėr tė tretėt dhe gjithēka qė ėshtė e nevojshme pėr realizimin e objektit tė veprimtarisė sė shoqėrisė. Administrim nė fushėn hotelerie tė restoranteve dhe bareve, pėrfshirė kėtu dhe hapjen e tyre nė tė gjithė territorin e Shqipėrisė. Dhėnie me qira tė tretėve, makineri, pajisje, mjete transporti etj Investime nė fushėn e tregtare, kulturore, sportive, tė veprave tė kultit, tė objekteve sociale, hoteleve, fshatrave turistike, etj shėrbime tė ndryshme, nė favor tė tė tretėve, si konsulenca, shėrbime nė fushėn 2 administrative, kontrollit sasior dhe cilėsor tė mallrave (spontime). Spedicion tė mallrave tė import -exportit, transite nė territorin e Republikės sė Shqipėrisė. Ēdo veprimtari tė lejuar nga legjislacioni tregtar nė Shqipėri.
Adresa: Tiranė Njėsia Bashkiake Nr. 2, Rruga Luigj Gurakuqi, Pallati Nr. 89, Shkalla A, Kati 9
Sektori ekonomik:
Administratorė: Joo Borge Nilsen
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Mikse
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
ASIA CAPITAL GROUP
ASIA CAPITAL GROUP
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!