Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 03 Gusht 2019
ing. ANDREA FURXHI
Numri unik i identifikimit (NIPT): L61501041G
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tiranė
Viti i themelimit: 01.03.2016
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: -
Fusha e veprimtarisė: Tregti pjesėsh makineri bujqėsore, Import-eksport tė mallrave tė ndryshėm, veshjesh e konfeksione tė ndryshme, aksesorė, material druri, konsulenca nė fushėn e ndėrtimit, shitje artikuj tė ndryshėm me shumicė e pakicė,, transport brenda vendit mallrash. Bar-kafe, agjenci turistike, agjenci udhėtimi, ndėrtim pėr vete e pėr tė tretė, konstruksione tė tė gjitha llojeve. Agjent i transferimit tė parave me dhe pėr llogari tė subjektit financiar jo-banke. Shitje me shumicė e pakicė veshjesh e konfeksione tė ndryshme, shėrbime tė ndryshme nė fushėn e telekomunikacionit dhe tė informatikės, veprimtari komisioneve, tregti me shumicė dhe pakicė tė lėndėve tė para dhe mallrave produkt i gatshėm ushqimorė nė pėrgjithėsi, pije po dhe joalkoolike, duhan dhe cigare, industriale tė tė gjitha llojeve, elektroshtėpiake dhe elktrokulturore, bujqėsore, blegtorale dhe bimė medicinale e, prodhim dhe tregtim konfeksionesh, lėndė ndėrtimi dhe pajisje higjenosanitare, nė fushėn e informatikės; pėrpunim druri; agjenci shitje-blerje dhe dhėnie me qira tė pasurive tė paluajtshme; transport mallrash tokėsor dhe detar pėr vete dhe pėr tė tretė; 2 si dhe ēdo aktivitet tjetėr i cili nuk bie ndesh me legjislacionin shqiptar nė fuqi.
Adresa: Tiranė Njėsia Bashkiake nr.11, Rruga 29 Nentori, zona kadastrale 8310, pasuria nr.T-12/25, rrethrrotullimi Sheshi Shqiponja.
Sektori ekonomik:
Administratorė: Emi Furxhi
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
ing. ANDREA FURXHI
ing. ANDREA FURXHI
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!