Ndryshimi i fundit: E Enjte, 14 Qershor 2018
Alvogen Pharma Albania
Numri unik i identifikimit (NIPT): L61501034A
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tiranė
Viti i themelimit: 22.01.2016
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 4,831,048.00
Numri i aksioneve/kuotave: -
Fusha e veprimtarisė: Regjistrimi i produkteve farmaceutike dietike dhe i ēdo produkti tjetėr si edhe i pajisjeve tė tjera mjekėsore. Promovimi i produkteve farmaceutike dietike dhe i ēdo produkti tjetėr si edhe i pajisjeve tė tjera mjekėsore. Importi, shpėrndarja dhe shitja e produkteve farmaceutike dietike dhe produkteve tė tjera si edhe pajisjeve mjekėsore. Veprimtari ndėrmjetėsimi dhe agjenci. Veprimtari nė fushėn e kėshillimit, reklamave. Hetimi i tregut dhe vlerėsimi i opinioneve publik. Blerja, shitja, licencimi si dhe forma tė tjera tė pėrdorimit tregtar tė tė drejtave tė pronėsisė intelektuale. Organizimi i simpoziumeve, kongreseve dhe mbledhjeve tė tjera.
Adresa: Tiranė Njėsia Nr. 2, Rruga Themistokli Germenji, Pallati Ambasador, Kati i 4
Sektori ekonomik:
Administratorė: Brikena Fasko, Hacho Hatchikian
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Mikse
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
Alvogen Pharma Albania
Alvogen Pharma Albania
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!