Ndryshimi i fundit: E Enjte, 14 Qershor 2018
ALBAREC
Numri unik i identifikimit (NIPT): L61501025B
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tiranė
Viti i themelimit: 29.02.2016
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 140,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: -
Fusha e veprimtarisė: Blerje, grumbullim dhe shitje e katalitave tė automjeteve, pllakave kompjuterike, skrapeve tė metalit, import dhe eksport.
Adresa: Tiranė Njėsia Bashkiake Nr.7, Kryqezimi "21 Dhjetori", Rruga "Muhamet Gjollesha", Pallati "Gora", Kulla Nr.1, Kati 1
Sektori ekonomik:
Administratorė: Ousama Jazar
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Mikse
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
ALBAREC
ALBAREC
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!