Ndryshimi i fundit: E Premte, 22 Qershor 2018
ALBANIA CONVENTION BUREAU & TCB
Numri unik i identifikimit (NIPT): L61501021P
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tiranė
Viti i themelimit: 23.02.2016
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: -
Fusha e veprimtarisė: Tė ofrojė shėrbime marketingu dhe shitje pėr Shqipėrinė duke organizuar konferenca, takime, kongrese, ekspozita dhe ēdo eveniment biznesi qė mund tė zhvillohet nė Shqipėri; tė nxisė konkurrencėn nė tregun Shqiptar duke ofruar shėrbime lidhur me aftėsimin profesional tė bashkėpunėtoreve tė saj duke ofruar trajnime profesionale, tė kryejė studime tregu, tė mbledhė dhe tė analizoj statistikat nė njė fushė tė caktuar sipas kėrkesės, tė zhvillojė studime mbi efektivitetin e investimit dhe kostot e tij (ROT analyses) pėr bizneset si dhe ti kėshilloj ata pėr mundėsinė e bėrjes biznes ne" Shqipėri; tė ofrojė shėrbime promocionale mbi organizimin e eventeve. Kėtu pėrfshihen asistencė pėr organizimin e programit tė evenimentit. video promocionale, filma. broshura, postera, harta, shpėrndarje e fotove tė evenimentit, pėrgatitje email-esh si dhe reklame mbi evenimentin ne" rrjetet sociale; tė organizoj udhėtime turistike dhe vizita nė vende historike me qėllim qė ti njoh investitorėt potencial me mundėsitė qė ofron Shqipėria; tė krijojė njė website qė do tė veprojė si ndėrmjetės midis planifikuesit tė eventeve dhe organizuesit tė tij. Kjo faqe webi do tė ofrojė informacion dhe asistencė mbi mėnyrėn e organizimit tė eventit, video 2 promocionale, filma. broshura, postera, harta, artikuj tė shtypit shqiptar dhe ndėrkombėtar pėr eventet etj. si dhe tė ofrojė zgjidhje pėr problemet e tyre. Tė ofrojė asistencė profesionale porositėsit dhe organizuesit tė eventeve duke i ndihmuar mbi programin dhe mėnyrėn e zbatimit tė tij. Tė organizoje ceremoni dasmash, tė pėrcaktojė destionacione turistike dhe ti prezantoje ato para turisteve si dhe tu ofrojė informacion mbi vendet historike-kulturore; Si njė zyrė koordinimi midis porositėsve/organizuesve tė eventit ti ndihmoje pėr tė pėrgatitur dhe paraqitur dosjet pranė autoriteteve lokale pėr suport financiar-, administrativ etj. si dhe ti ndihmoje pjesėmarrėsit nė konference pėr rezervim hoteli, transportin e tyre etj. ; tė ofrojė shėrbime promocionale dhe reklame pėrpara zhvillimit tė eventit me qėllim qė tė tėrheq vėmendjen e publikut dhe tė rrisė numrin e pjesėmarrėsve nė event; Ti ofrojė pjesėmarrėsve tė huaj nė event njė dosje informuese e cila tė pėrmbajė guidėn e qytetit, harta. broshura etj. si dhe tė pėrgatis pėr pjesėmarrėsit nė event njė suvenir e cila mund tė jetė njė vepėr arti, njė punė artizanale, libėr me fotografi etj. ; tė ofrojė welcomed cards e cila tė pėrmbajė transport publik falas, hyrje nė muze, teatėr, kinema apo restorante me ēmime tė reduktuar apo falas: shėrbime tė tjera qė mund tė ofrojė shoqėria tė cilat varen nga madhėsia e eventit qė organizohet janė: asistencė pėr sponsorizime pėr organizmin e eventit, ndihme pėr pritjen dhe akomodimin nė hotele dhe restorante, rezervime pėr guida turistike nė Shqipėri etj. ; Rekrutim personeli tė kualifikuar nė fusha tė ndryshme sipas kėrkesės si psh. call center etj. ; konsulencė pėr individ qė duan tė ndjekin studime jashtė vendit nė programet bachelor, master, programet e shkėmbimit Erazmus etj. ; Ofrim mundėsish pėr tė ndjekur trajnime nė gjuhe tė huaja si programe gjuhe verore, pjesėmarrje nė kampe rinore etj. ; 15- Ofrim informacioni mbi panairet, organizim i tyre dhe mundėsi pėr tė ndjekur panairet ndėrkombėtare; Vlerėsim (raiting) privat pėr hotelet dhe restorantet nė Shqipėri; Promovim tė kulturės sė Jahteve nė Shqipėri.
Adresa: Tiranė Bulevardi Gjergj Fishta, Pallati Nr. 146, Shkalla 2, Kati 8
Sektori ekonomik:
Administratorė: Lorenzo Overi
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Ndryshime nė vite:
Data Ndryshimi i kryer
Me datė 23.11.2016 ėshtė shtuar ortaku Marco Frosini dhe ėshtė larguar ortaku ALBANIA CONSULTING & INVEST.
Website:
Lloji i pronėsisė:
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
ALBANIA CONVENTION BUREAU & TCB
ALBANIA CONVENTION BUREAU & TCB
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!