Ndryshimi i fundit: E Enjte, 14 Qershor 2018
AB OVO
Numri unik i identifikimit (NIPT): L61429034A
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tiranė
Viti i themelimit: 20.02.2016
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: -
Fusha e veprimtarisė: Ndėrtim objektesh me karakter civil, industrial, prodhimi i materialeve tė ndėrtimit, tregtimi i mallrave tė ndryshme industriale, si: pajisje hidrosanitare, elektroshtėpiake, materiale dhe prodhime druri etj. Mallra tė ndryshme ushqimorė, karburante, shėrbime turistike, investime tė ndryshme nė kėto sektorė si dhe gjithēka tjetėr qė shoqėria e sheh tė nevojshme nė kuadrin e interesave tė saj ekonomike; Tregtim tė materialeve tė ndryshme, speciale ndėrtimi, bujqėsore, ushqimorė, industriale, dhe ndėrtim tė veprave civile, industriale, duke pėrfshirė veprimtari turistike, parapėrgatitje, realizim, mirėmbajtje e administrim duke pėrfshirė dhe aktivitetin e asistencės tė instalimeve, pajisjeve dhe aparaturave; Aktivitete kėto qė do tė kryhen me burime financiare tė veta, apo me pjesėmarrjen e tė tretėve. Ofrim shėrbimesh projektimi pėr instalime-montime industriale e civile, asistencė teknike pėr kėto aktivitete, kolaudim, dhe montimin e pajisjeve me certifikatėn e cilėsisė dhe tė sigurimit tė instalimit. Ofrim shėrbimesh, asistencė teknike dhe menaxhimi organizativ dhe tregtar tė ndėrmarrjeve qė veprojnė nė sektorėt e mėsipėrm. Veprimtari nė fushėn e ndėrtimit tė objekteve civile- 2 industriale-turistike-bujqėsore, rikonstruksione dhe ndėrtim banesa me skelet tė lartėsive dhe kateve tė ndryshme (pa asnjė kufizim). Ndėrtim rrugė, ura dhe vepra arti, ndėrtim ujėsjellės-kanalizime, kanale impiante vaditje-kullimi. Sipėrmarrje pėr shembjen, prishjen, ēmontimin dhe trajtimin e tė gjithė elementeve metalike tė njė konstruksion nė beton arme, tė ēdo lloj ndėrtese si dhe tė ēdo lloj materiali tė ēdo ndėrtimit detar apo tokėsor apo tė ēdo lloji qofshin ato. Ēdo lloj shėrbimi nė pastrim, mbushje me dhe, pėrgatitje terrenesh, hapje tokash tė reja, shėrbime pyjore, shėrbime nė gurore, sondime, shpime, shėrbime hidraulike, etj. Pastrim trualli nga mbeturinat publike, industriale dhe kimike, pastrim dhe pėrpunim tė ujėrave tė zeza, pastrim dhe pėrpunim tė ujėrave industrial, pastrim dhe mirėmbajtje tė ujėrave tė pijshėm. Pastrim objektesh, institucionesh private apo shtetėrore drejtpersedrejt ose me nenkontraktim. Shitje, blerje ose marrje me qira titujsh dhe materialesh. Dhe nė pėrgjithėsi ēdo veprim me natyre juridike dhe financiare, industriale, publike ose tregtare, prona tė paluajtshme ose tė luajtshme, tė gjitha kėto tė cilat lidhen me objektin e shoqėrisė ose me tė tjera tė cilat janė tė ngjashme ose tė pėrafėrta dhe ndihmojnė direkt ose indirekt nė objektin e shoqėrisė, nė shtrirjen dhe zhvillimin e saj.
Adresa: Tiranė Njėsia Bashkiake Nr. 5, Rruga "Bilal Golemi", Vila Nr. 22, Kati perdhe
Sektori ekonomik:
Administratorė: Olsi Agallijaj
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Ndryshime nė vite:
Data Ndryshimi i kryer
Mė datė 17.05.2016 shtohet objekti i aktivitetit edhe me: "Ndertim objektesh me karakter civil, industrial, prodhimi i materialeve tė ndertimit, import-eksport i mallrave tė ndryshme industriale, si: paisje hidrosanitare, elektroshtepiake, materiale dhe prodhime druri etj, mallra tė ndryshme ushqimore, karburante, sherbime turistike, investime tė ndryshme nė keto sektore si dhe gjithshka tjeter qė Shoqėria e sheh tė nevojshme nė kuadrin e interesave tė saj ekonomike; "IMPORT-EXPORT" dhe Tregtim tė Materialeve tė ndryshme, speciale ndertimi, Bujqesore, Ushqimore, Industriale, dhe Ndertim tė veprave Civile, Industriale, duke perfshire veprimtari Turistike, Parapergatitje, realizim, mirembajtje e administrim duke perfshire dhe Aktivitetin e Asistences tė Instalimeve, Pajisjeve dhe Aparaturave; Aktivitete 4 keto qė do tė kryhen me burime financiare tė veta, apo me pjesemanjen e tė treteve; Ofrim Sherbimesh Projektimi per Instalime-Montime industriale e civile, Asistence Teknike per keto Aktivitete, Kolaudim, dergesa doganore dhe tė llojeve tė tjera dhe Montimin e pajisjeve me certifikaten e cilesise dhe tė sigurimit tė instalimit; Fumizimin e materialeve per Instalimet Industriale brenda Territorit tė Shqiperise dhe jashte Shtetit; Ofrim Sherbimesh, Asistence Teknike dhe Menaxhimi organizativ dhe tregtar tė Ndermarrjeve qė veprojne nė sektoret e meSipėrm; Veprimtari nė fushen e ndertimit tė objekteve civileindustriale-turistike-bujqesore, rikonstruksione dhe ndertim banesa me skelet tė lartesive dhe kateve tė ndryshme (pa asnje kufizim); Ndertim rruge, ura dhe vepra arti, Ndertim ujesjelles-kanalizime, Kanale impiante vaditje-kullimi; Sipėrmarrje per shembjen, prishjen, cmontimin dhe trajtimin e tė gjithe elementeve metalike tė nje konstruksionl nė bėton arme, tė cdo lloj ndertese si dhe tė cdo lloj materiali tė cdo ndertimit detar apo tokesor apo tė cdo lloji qofshin ato; Cdo lloj sherbimi nė pastrim, mbushje me dhe, pergatitje terrenesh, hapje tokash tė reja, sherbime pyjore, sherbime nė gurore, sondime, shpime, sherbime hidraulike, etj; Pastrim trualli nga mbėturinat publike, industriale dhe kimike, pastrim dhe perpunim tė ujrave tė zeza, pastrim dhe perpunim tė ujrave industrial, pastrim dhe mirembajtje tė ujrave tė pijshem; Pastrim objekteseh, institucionesh private apo shteterore drejtpersedrejt ose me nenkontraktim; Shitje, blerje ose marrje me qira titujsh dhe materialesh; Dhe nė pergjithesi cdo veprim me natyre juridike dhe financiare, industriale, publike ose tregtare, prona tė paluajtshme ose tė luajtshme, tė gjitha keto tė cilat lidhen me objektin e Shoqėrise ose me tė tjera tė cilat jane tė ngjashme ose tė peraferta dhe ndihmojne dirket ose indirect nė objektin e Shoqėrise, nė shtrirjen dhe zhvillimin e saj. Per tė realizuar aktivitetin dhe arritjen e qellimit tė saj, Shoqėria mund tė kryeje edhe aktivitete tė tjera: Cdo lloj vperimi tregtar, industrial dhe financiar; mobilar e jo mobiliar, duke perfshire ndertimin, shitjen dhe menaxhimin e ndertesave qė kane tė bėjne me qellimin e Shoqėrise. Si objekt tė veprimtarise se saj Shoqėria do tė kete edhe kryerjen e cdo operaeioni ekonomik dhe juridik tė lejuar nga legjislacioni shqiptar, nė perputhje me objektin e veprimtarise se saj dhe qė kane rendesi per tė ardhmen e Shoqėrise. ") u bė ("Ndėrtim objektesh me karakter civil, industrial, prodhimi i materialeve tė ndėrtimit, tregtimi i mallrave tė ndryshme industriale, si: pajisje hidrosanitare, elektroshtepiake, materiale dhe prodhime druri etj. Mallra tė ndryshme ushqimore, karburante, shėrbime turistike, investime tė ndryshme nė kėto sektorė si dhe gjithēka tjetėr qė shoqėria e sheh tė nevojshme nė kuadrin e interesave tė saj ekonomike; Tregtim tė materialeve tė ndryshme, speciale ndėrtimi, bujqėsore, ushqimore, industriale, dhe ndėrtim tė veprave civile, industriale, duke pėrfshirė veprimtari turistike, parapėrgatitje, realizim, mirėmbajtje e administrim duke pėrfshirė dhe aktivitetin e asistencės tė instalimeve, pajisjeve dhe aparaturave; Aktivitete kėto qė do tė kryhen me burime financiare tė veta, apo me pjesėmarrjen e tė treteve. Ofrim shėrbimesh projektimi pėr instalime-montime industriale e civile, asistence teknike pėr kėto aktivitete, kolaudim, dhe montimin e pajisjeve me certifikatėn e cilėsisė dhe tė sigurimit tė instalimit. Ofrim shėrbimesh, asistence teknike dhe menaxhimi organizativ dhe tregtar tė ndėrmarrjeve qė veprojnė nė sektorėt e mėsipėrm. Veprimtari nė fushėn e ndėrtimit tė objekteve civile- 2 industriale-turistike-bujqėsore, rikonstruksione dhe ndėrtim banesa me skelet tė lartėsive dhe kateve tė ndryshme (pa asnjė kufizim). Ndėrtim rruge, ura dhe vepra arti, ndėrtim ujėsjellės-kanalizime, kanale impiante vaditje-kullimi. Sipėrmarrje pėr shembjen, prishjen, ēmontimin dhe trajtimin e tė gjithė elementeve metalike tė njė konstruksion nė bėton arme, tė ēdo lloj ndėrtese si dhe tė ēdo lloj materiali tė ēdo ndėrtimit detar apo tokėsor apo tė ēdo lloji qofshin ato. ēdo lloj shėrbimi nė pastrim, mbushje me dhe, pėrgatitje terrenesh, hapje tokash tė reja, shėrbime pyjore, shėrbime nė gurore, sondime, shpime, shėrbime hidraulike, etj. Pastrim trualli nga mbėturinat publike, industriale dhe kimike, pastrim dhe pėrpunim tė ujėrave tė zeza, pastrim dhe pėrpunim tė ujėrave industrial, pastrim dhe mirėmbajtje tė ujėrave tė pijshėm. Pastrim objektesh, institucionesh private apo shtetėrore drejtpersedrejt ose me nenkontraktim. Shitje, blerje ose marrje me qira titujsh dhe materialesh. Dhe nė pėrgjithėsi ēdo veprim me natyre juridike dhe financiare, industriale, publike ose tregtare, prona tė paluajtshme ose tė luajtshme, tė gjitha kėto tė cilat lidhen me objektin e shoqėrisė ose me tė tjera tė cilat janė tė ngjashme ose tė pėrafėrta dhe ndihmojnė direkt ose indirekt nė objektin e shoqėrisė, nė shtrirjen dhe zhvillimin e saj."
Website:
Lloji i pronėsisė:
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
AB OVO
AB OVO
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!