Ndryshimi i fundit: E Premte, 22 Qershor 2018
AL TECH FOOD
Numri unik i identifikimit (NIPT): L61426028J-Pezulluar
Forma ligjore: Shoqėri Aksionare
Selia: Gjirokastėr
Viti i themelimit: 11.02.2016
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 3,500,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 3
Fusha e veprimtarisė: 1. Transferimin e dijeve dhe praktikave bashkėkohore pėr realizimin tė prodhimeve me origjinė bimore dhe shtazore, pėrpunimin e plotė tė tyre. Ambalazhimin dhe tregtimin nė vend, nė rajonin e Ballkanik, nė vendet e Bashkimit Evropian dhe me gjėrė; 2. Ngritjen e kapaciteteve teknike dhe manaxheriale qė garantojnė pėrmbushjen e standardeve bashkėkohore tė prodhimit e grumbullimit, tė pėrpunimit dhe ambalazhimit dhe tė tregtimit tė produkteve ushqimore nė vend dhe eksportimin e tyre. Trajnimin e vazhdueshėm tė prodhuesve, grumbulluesve, pėrpunuesve dhe treguesve tė produkteve ushqimore pėr tė garantuar pėrmbushjen e standardeve bashkėkohore. 4. Studimin e situatės aktuale, tė ecurisė dhe perspektives sė zhvillimeve nė sektorin ushqimor nė Shqipėri dhe vendet e rajonit tė Ballkanit. 5. Vlerėsimin objektiv tė cilėsisė sė produkteve ushqimore, me origjine bimore dhe shtazore, tė freskėta dhe tė pėrpunuara tė ofruara nė tregun lokal dhe pėr eksport. 6. Promovimin e vlerave dhe veēorive tė produkteve ushqimore tė realizuara nga shoqėria dhe operatorėt e tjerė tė interesuar nė treg. 7. Ēertifikimin e produkteve ushqimore tė realizuara nga shoqėria. Pėr tė realizuar objektin e saj shoqėria mund tė kryejė ēdo operacion tregtar, operacione qė lidhen me pasuritė e luajtshme dhe tė paluajtshme, financiare dhe kreditimi ashtu si dhe administrimi, si edhe tė blejė dhe shesė ose marrė me qira ndėrmarrje, degė ndėrmarrjesh si edhe tė ketė interesa ose pjesėmarrje nė shoqėri, e nė konsociume, tė themeluara apo nė themelim e sipėr, qė kanė objekt tė njėjtė ose tė ngjashėm me tė vetin apo gjithsesi funksional pėr arritjen e qėllimeve tė shoqėrisė. Mė nė pėrgjithėsi, shoqėria mund tė kryejė ēdo aktivitet tjetėr ose tė nevojshėm apo tė dobishėm pėr realizimin e qėllimeve tė shoqėrisė.
Adresa: KASHAR Autostrada Tiranė Durrės, Koder Mallishte, Nr 8
Sektori ekonomik:
Administratorė: Armand Zajmi
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
AL TECH FOOD
AL TECH FOOD
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!