Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 03 Gusht 2019
MAVILO GROUP
Numri unik i identifikimit (NIPT): L61425037D
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tiranė
Viti i themelimit: 22.02.2016
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: -
Fusha e veprimtarisė: Tregti me pakicė dhe shumicė dhe ndemjetėsim tė produkteve bujqėsore, ushqimorė, ushqyes dhe mbrojtės tė bimėve, sisteme pėr luftėn biologjike, pajisje bujqėsore, produkte blegtorale, kafshė tė gjalla ( si pėr shembull, pai renditur tė tera, zarzavate, fruta, drithėra, ullinj dhe derivatet e tyre, si lėngje frutash, vere, vaj, sallamra, djathėra, etj . . ). Prodhimi dhe pėrpunimi i produkteve bujqėsore nė pėrgjithėsi. Tregtimi me shumicė, pakicė dhe ndėrmjetėsim, nė forme elektronike dhe tradicionale, tė produkteve jo ushqimorė ( si pėr shembull, pa i renditur tė tera, produkteve elektronike, telefonike, kompjuterike dhe aksesorė pėr informatikėn, veshje dhe kėpucė, etj. . . ). Importimi dhe eksportimi, me mjete tė veta ose tė tė treta, tė lėndėve tė para, produkteve tė pėrpunuara ose gjysme tė pėrpunuar. Pėrveē asaj qė pėrcaktohet nė paragrafin 4. 1 me lartė, nė qėllimin e veprimtarisė tregtare do tė pėrfshihen gjithashtu aktivitete tė kėrkimit, projektimit, dhe kėshillimit, pėrfshirė kurse trajnimi dhe pėrditėsimi profesional nė fushat e lidhura me menaxhimin dhe zhvillimin e buqesise. Pėr ketė qėllim shoqėria do tė mund tė: prezantoje, nxite dhe tė 2 realizojė projekte trajnimi dhe zhvillimi profesional, tė financuar edhe nga Fondi Social Evropian, organizatat ndėrkombėtare, Ministritė dhe njėsite rajonale; ndėrmarre aktivitete tė kėshillimit dhe mbėshtetjes teknike nė fushat e kompetencės sė saj; shpėrndajė dhe tė reklamoje material, edhe didaktik, nė fushėn e formimit dhe kėshillimit profesional pėr ndėrmarrjet e vogla, tė mesme dhe tė mėdha; organizoje takime dhe seminare studimi, kongrese dhe konferenca. Shoqėria mund tė ndėrmarre gjithashtu ēdo veprimtari lidhur me prona tė luajtshme dhe tė paluajtshme, tregtare, industriale dhe financiare, tė dobishėm apo si instrument pėr arritjen e qėllimit tė saj, si dhe ēdo aktivitet tjetėr tė lejuar nga ligji.
Adresa: Gose KERCUKAJ Kapanon ne Zonėn kadastrale 2140, Kercukaj, Rruga Kryesore Gose ne tė dale tė Autostrades 1.5 km
Sektori ekonomik:
Administratorė: Angelo Grasso
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Mikse
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
MAVILO GROUP
MAVILO GROUP
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!