Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 03 Gusht 2019
NINA'S BOUTIQUE
Numri unik i identifikimit (NIPT): L61425035K-Pezulluar
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tiranė
Viti i themelimit: 18.02.2016
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 1,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: -
Fusha e veprimtarisė: Importi dhe tregtimi me shumicė e pakicė i veshjeve pėr fėmijė e tė rritur, dekoreve tė ndryshme, dhėnia e veshjeve pėr fėmijė e tė rritur me qira si dhe ēdo aktivitet tjetėr tregtar i lejueshėm sipas legjislacionit shqiptar pėr njė shoqėri tė organizuar nė formėn e shoqėrisė me pėrgjegjėsi tė kufizuar.
Adresa: Tiranė Njėsia Bashkiake Nr. 10, Rruga e Bogdaneve Nr. 11
Sektori ekonomik:
Administratorė: Emira Hado
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
NINA'S BOUTIQUE
NINA'S BOUTIQUE
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!