Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 03 Gusht 2019
ALBANIAN ROAD TRIP
Numri unik i identifikimit (NIPT): L61425034C-Pezulluar
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tiranė
Viti i themelimit: 23.02.2016
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 1,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: -
Fusha e veprimtarisė: Organizim i grupeve tė ndryshme turistike vendase dhe tė huaja dhe kryerja e guidave turistike tė shoqėruara me cicerone e pėrkthyes me ta brenda dhe jashtė vendit; Akomodimi i grupeve tė ndryshme turistike nė hotele, fshatra turistike, kampingje, shtėpi pushimi, restorante, etj; Agjenci pėr shitjen e biletave tė udhėtimit pėr mjetet e transportit ajror, detar, hekurudhor dhe tokėsor sipas marrėveshjeve tė bėra me pėrsona tė ndryshėm fizike dhe juridike vendas dhe tė huaj nė pėrputhje me legjislacionin nė fuqi; Organizim dhe kryerje e shėrbimit tė ndėrmjetėsimit, tė pėrfaqėsimit dhe tė komisionerise me pėrsona fizike dhe juridike vendas dhe tė huaj pėr kryerjen e veprimtarive tė ndryshme turistike; Organizim dhe kryerje e veprimtarive tė ndryshme me turiste vendas dhe tė huaj, si: hipizėm, ēiklizėm, etj; tė kryejė ēdo biznes dhe tė kryejė ēdo veprim nė Shqipėri ose jashtė saj tė lejuar me ligj qė ka njė marrėdhėnie tė drejtpėrdrejtė ose tė tėrthorte me objektin e mėsipėrm tė Shoqėrisė ose qė ėshtė i nevojshėm pėr promovimin e biznesit tė Shoqejise dhe objektivave tė Shoqėrisė.
Adresa: Tiranė Njėsia bashkiake nr 10, Rruga e Durrėsit, pallati 204, shkalla 4, kati 1, ap 37/2
Sektori ekonomik:
Administratorė: Beny Tahiraj
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
ALBANIAN ROAD TRIP
ALBANIAN ROAD TRIP
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!