Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 07 Shtator 2019
TEKN-IMPIANT GROUP
Numri unik i identifikimit (NIPT): L61424502N
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Durrės
Viti i themelimit: 18.02.2016
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: -
Fusha e veprimtarisė: Prodhim- montim impiante kondensionimi e aspirimi, izolim termik, punime llamarine tė ndryshme nė veprimtari industriale dhe civile. Import -eksport tė makinerive qė lidhen me ketė aktivitet, tė lėndės sė parė, etj. Import eksport tė artikujve tė ndryshėm industriale, ushqimorė, bujqėsore, blegtorale, makineri bujqėsore, etj. Transport mallrash pėr vete dhe pėr tė tretė, brenda dhe jashtė vendit. Investime nė fusha tė ndryshme, etj.
Adresa: RRASHBULL Rruga Omer, pasuria me nr.30/75, vol.12, fq.176, ne tė majte tė rrugės Durrės Shijak, pranė Dyrrah Mermer
Sektori ekonomik:
Administratorė: Artur Keptiu
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
TEKN-IMPIANT GROUP
TEKN-IMPIANT GROUP
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!