Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 03 Gusht 2019
JVG Limited Albania
Numri unik i identifikimit (NIPT): L61424018P
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tiranė
Viti i themelimit: 19.02.2016
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 10,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: -
Fusha e veprimtarisė: Import - eksport, tranzit dhe logjistike i mallrave tė ndryshėm industrial, ushqimorė, veshmbathje, kozmetike, pajisje mjekėsore, pajisje veterinare etj. Distribucion dhe shitje me shumicė. Konsulencė nė shitjeje, logjistike, marketingu, promocioni, tregti ndėrkombėtare, retail dhe burime njerėzore. Trajnime nė shitje, marketingu, promocion produkti, etj.
Adresa: Farkė Rruga Shyqyri Brari, Kompleksi Syri i Liqenit, Apartamenti 19, Kati 2
Sektori ekonomik:
Administratorė: Erald Pashaj
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
JVG Limited Albania
JVG Limited Albania
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!