Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 03 Gusht 2019
EASY INVEST
Numri unik i identifikimit (NIPT): L61424017H-Pezulluar
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tiranė
Viti i themelimit: 23.02.2016
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100.00
Numri i aksioneve/kuotave: -
Fusha e veprimtarisė: Ushtrim aktiviteti tė subjekti financiar jobankar pėr veprimtari financiare tė liēencuar nga Banka e Shqipėrisė. Tė gjitha format e kredidhėnies, faktoringut, qirasė financiare, shėrbimet e pagesave dhe tė transferimit tė parave, ofrimin e garancive dhe marrjen e angazhimeve, kėmbimin valutor dhe shėrbimet kėshilluese, ndėrmjetėsime dhe shėrbime tė tjera ndihmėse pėr tė gjitha veprimtaritė e listuara me sipėr.
Adresa: Tiranė Njėsia Nr.5, Rruga "Donika Kastrioti", Pallati Nr.14
Sektori ekonomik:
Administratorė: Roland Asqeriu
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Koncesionare
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
EASY INVEST
EASY INVEST
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!