Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 29 Qershor 2019
SAN GRAAL A.E.
Numri unik i identifikimit (NIPT): L61424013V
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tiranė
Viti i themelimit: 18.02.2016
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: -
Fusha e veprimtarisė: Restorant, bar-kafe. Import, eksport, tregtim me shumicė e pakicė tė mallrave tė ndryshme industriale, elektronike, elektrike, informatike, elektroshtėpiake, konfeksione, artikuj tė ndryshėm mobilierie. Prodhim dhe distribucion i artikujve ushqimorė etj. Tregtimin e tė gjitha llojeve tė mallrave, materialeve, makinerive, automjeteve, pajisjeve industriale e bujqėsore. Import eksport dhe tregtim aparaturash tė tė gjitha llojeve pėr zyra, pajisje zyrash e tė tjera mjete punė kancelarie. Shoqėria mund tė kryejė edhe veprimtari tė tjera ndihmėse tė cilat mbėshtėsin arritjen e qėllimit tė saj kryesor nė pėrputhje me legjislacionin nė fuqi. Mund tė kryejė ēdo operacion financiar tregtar, shėrbimi, industriale, me pasuri tė luajtshme ose tė paluajtshme. Zhvillimi i veprimtarive nė fushėn e turizmit, transportit, tė udhėtarėve, pėrgatitja e guidave, tour operator, etj. Veprimtari nė fushėn e hotelerisė, turizmit, bar-restorant, fast-food, lojėra argėtuese, etj.
Adresa: Farkė SAUK Rruga "Liqeni i Thate", Sauk, Zona kadastrale 3266, Nr. pasurie 7/50
Sektori ekonomik:
Administratorė: Arian Manahasa
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
SAN GRAAL A.E.
SAN GRAAL A.E.
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!