Ndryshimi i fundit: E Premte, 22 Qershor 2018
ALARM AUTOMATIKA
Numri unik i identifikimit (NIPT): L61422031J
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tiranė
Viti i themelimit: 16.02.2016
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 4,200,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: -
Fusha e veprimtarisė: Zhvillimi i tregtisė i brendshėm dhe i jashtėm, shėrbime konsultash, IT (hardware dhe software) aktivitet kėrkimore marketingu, shėrbime media dhe reklamimi dhe konsulenca nė ketė fushė, projektim, design, instalimit dhe superti teknik i sistemeve tė kamerave, sisteme tė teknologjisė sė informacionit dhe tė komunikimit si dhe sisteme tė pajisjeve elektrike me voltazh tė lartė dhe tė ulet.
Adresa: Tiranė Rruga Aleksandri i Madh, Pallati Y&S, Dyqani Nr.5, Unaza e Re
Sektori ekonomik:
Administratorė: Slaven Crnkovic
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
ALARM AUTOMATIKA
ALARM AUTOMATIKA
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!