Ndryshimi i fundit: E Premte, 22 Qershor 2018
AMC FOOD TRADING
Numri unik i identifikimit (NIPT): L61419041B-Ne proces likuidimi
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tiranė
Viti i themelimit: 17.02.2016
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 1,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: -
Fusha e veprimtarisė: Import-eksport dhe tregti me shumicė dhe pakicė si dhe shitje online tė produkteve ushqimore dhe jo ushqimorė, studimi i tregut, asistencė dhe shėrbime kundrejt palėve tė treta. Shoqėria si linje kryesore por tė rėndėsishme nė arritjen e qėllimit tė objektit social, do tė kryejė tė gjitha veprimet tregtare, industriale dhe financiare tė pasurive tė paluajtshme konsideruar tė nevojshme apo tė dobishme dhe mund tė ofrojė garanci pėrsonale dhe reale edhe nė favor tė tė tretėve nė blerjen e aksioneve tė kompanive ekzistuese dhe atyre qė do tė krijohen nė tė ardhmen.
Adresa: Tiranė Njėsia Bashkiake Nr.5, Rruga Brigada VIII, Pallatet Agimi 1001
Sektori ekonomik:
Administratorė: Lavdosh Hoxhaj
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
AMC FOOD TRADING
AMC FOOD TRADING
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!