Ndryshimi i fundit: E Hėnė, 23 Prill 2018
EUROPEAN EDUCATION INITIATIVE HOLDING
Numri unik i identifikimit (NIPT): L61419036L
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia:
Viti i themelimit: 15-02-2016
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 644,557,700.00
Numri i aksioneve/kuotave: -
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Henri Ēili 100
Sektori ekonomik: Institucion i Arsimit tė Lartė
Administratorė: Pėrparim Xhafa
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Ndryshime nė vite:
Data Ndryshimi i kryer
Ėshtė rritur Kapitali i Shoqėrisė nė datėn 26.04.2016, nėpėrmjet rritjes sė kontributit nė vlerėn e kapitalit, duke e cuar kapitalin nė vlerėn 644 557 700 lekė.Mė datė 29.04.2016 ėshtė shtuar administratori Pėrparim Xhafa dhe ėshtė larguar administratori Henri Ēili.
Website:
Lloji i pronėsisė:
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
-
EUROPEAN EDUCATION INITIATIVE HOLDING
EUROPEAN EDUCATION INITIATIVE HOLDING
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!