Ndryshimi i fundit: E Premte, 22 Qershor 2018
AIRSTAR
Numri unik i identifikimit (NIPT): L61419033K
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tiranė
Viti i themelimit: 19.02.2016
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: -
Fusha e veprimtarisė: Import, eksport tė tė gjitha produkteve dhe artikujve qė lejon legjislacioni Shqiptar.
Adresa: Tiranė Njėsia Bashkiake Nr.5, Rruga Myrte Zeneli, Ndėrtesa Nr.2
Sektori ekonomik:
Administratorė: Ilirian Ciko
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Ndryshime nė vite:
Data Ndryshimi i kryer
Mė datė 05.04.2017 ėshtė shtuar administratori Ilirian Ciko dhe ėshtė larguar administratori Parid Treska.
Website:
Lloji i pronėsisė:
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
AIRSTAR
AIRSTAR
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!