Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 29 Qershor 2019
Juelda 90
Numri unik i identifikimit (NIPT): L61419027M
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tiranė
Viti i themelimit: 18.02.2016
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: -
Fusha e veprimtarisė: Tregtim me shumicė dhe pakicė, import-export mallra industrial, ushqimorė, konfeksione, hidraulike, elektrike, kancelari, mobilie, materiale ndėrtimi, produkte detare, bimė mjekėsore, prodhime kozmetike.
Adresa: KASHAR Rruga Industriale km.2, Tregu Agro-ushqimor Ekma, Nd A2 / Nr.10, Lagjja Kashar
Sektori ekonomik:
Administratorė: Ilir Gjapi
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Ndryshime nė vite:
Data Ndryshimi i kryer
Mė datė 10.03.2016 ėshtė shtuar administratori Ilir Gjapi dhe ėshtė larguar administratori Eldisa Gjapi.Me datė 10.03.2016 ėshtė shtuar ortaku Ilir Gjapi dhe ėshtė larguar ortaku Eldisa Gjapi.
Website:
Lloji i pronėsisė:
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
Juelda 90
Juelda 90
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!