Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 03 Gusht 2019
EUROPE TRANS CARGO SHQIPĖRI
Numri unik i identifikimit (NIPT): L61419025T
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tiranė
Viti i themelimit: 18.02.2016
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 10,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: -
Fusha e veprimtarisė: a)Shėrbime logjistike brenda dhe jashtė vendit. b)Veprimtari pėrēuese brenda dhe jashtė vendit nė rrugė tokėsore, ajrore dhe detare. c)Transport automobilistik brenda vendit dhe ndėrkombėtar tė mallrave dhe ngarkesave pėr llogarinė e vet dhe e huaj, qė do tė kryen me ēfarėdolloj mjeti transport me rrota dhe veēanėrisht me maune TIR me 4 dhe 6 akse, dhe sikurse tė gjitha mjetet e tjera tė pėrshtatshme dhe rimorkio, pesha dhe gabaritet e tė ēileve i pėrgjigjen rregulloreve tė parashikuara nė ligjet dhe rregullat e qarkullimit rrugor kombėtar dhe ndėrkombėtar. d)shėrbime magazinimi, ruajtje, pėrpunimi dhe distribucioni tė tė gjitha llojeve tė mallrave. e)shėrbime konsultimi, integrimi i degėve tė ndryshme, sikurse dhe trajnimi nė sektorin e logjistikes dhe tė sistemeve zinxhir pėr fuqizimin nė fushėn e prodhimit, tregtisė, dhe distribucionit. f)Transport udhėtarėsh tė brendshėm dhe ndėrkombėtar. Transport mallrash tė brendshėm dhe ndėrkombėtar. h)Veprimtari riparimi dhe mirėmbajtje, shitblerje tė automjeteve tė lehta dhe tė transportit pėr ngarkesa tė rėnda dhe tė gjitha tė tjera, duke pėrfshirė dhe special, mjete transporti motorike. i) Livrim postar dhe transport i dokumenteve dhe tė letrave me vlere. j) 2 tė gjitha veprimtaritė qė nuk janė tė ndaluara nga ligji. k) Transporti ndėrkombėtar dhe kombėtar, publik dhe privat, i njerėzve. I) Transporti ndėrkombėtar dhe kombėtar, publik dhe privat i mallrave. m) pjesėmarrja nė tenderė tė ndryshme si brenda Shqipėrisė ashtu dhe jashtė saj pėr linja urbane, qytet me qytet, kombėtare dhe ndėrkombėtare.
Adresa: Tiranė Rruga e Bogdaneve, ndėrtesa Eurocol, Kati 5, Zyra nr. 34
Sektori ekonomik:
Administratorė: Valerio Randazzo
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Mikse
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
EUROPE TRANS CARGO SHQIPĖRI
EUROPE TRANS CARGO SHQIPĖRI
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!