Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 07 Shtator 2019
DRITAS INERT
Numri unik i identifikimit (NIPT): L61419021K
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tiranė
Viti i themelimit: 18.02.2016
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: -
Fusha e veprimtarisė: Prodhim dhe tregtim tė materialeve inerte, Gėrmime me mjete tė ndryshme, Import-eksport tė mallrave tė ndryshėm, tregti materiale ndėrtimi.
Adresa: Tiranė Tiranė, Zall Herr, Fshati Dritas, vend grumbullimi inertesh,zona kadastrale 3878, me nr.pasurie 1.
Sektori ekonomik:
Administratorė: Fjoralba Shtufi
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Ndryshime nė vite:
Data Ndryshimi i kryer
Me datė 22.02.2016 ėshtė larguar ortaku Gėzim Ēela.
Website:
Lloji i pronėsisė:
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
DRITAS INERT
DRITAS INERT
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!