Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 03 Gusht 2019
ANGLESOFT
Numri unik i identifikimit (NIPT): L61419009O
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tiranė
Viti i themelimit: 17.02.2016
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100.00
Numri i aksioneve/kuotave: -
Fusha e veprimtarisė: Konsulencė e pėrgjithshme inxhinierie nė aktivitete tė ndėrtimit rrugėve, autostradave etj.
Adresa: Tiranė Njėsia Bashkiake nr. 5, Rruga 'Brigada e VIII", Pallati Teknoprojekt, Shkalla 1, Kati 1
Sektori ekonomik:
Administratorė: Luigi Brescia
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Ndryshime nė vite:
Data Ndryshimi i kryer
Mė datė 04.11.2016 shtohet objekti i aktivitetit edhe me: "Veprimtaria e Shoqėrise eshte: Konsulence e pergjitheshme nė aktivitete teknologjike, kryesisht Zhvillimin dhe shitjen e paketave software. Ofrimi i sherbimeve tė konsulences Sigurimi i zhvillimit tė softuerit per palet e treta; Sherbimit outsourcing; Hartimin, zbatimin dhe menaxhimin e portaleve tė internetit dhe Apps per smartphones. Zhvillimin e aktivitetve dhe programeve turistike. Shitjen e produkteve joushqimore si teknologjike dhe cdo lloj natyre tjeter. Shitjen e produkteve ushqimore ose tė cdo lloj natyre. Shitja e sistemeve teknologjike nė fushen e prodhimit tė energjise. Shitja e sistemeve teknologjike nė sektorin e trajtimit tė mbėturinave bujqesi, zooteknike, aktivitetet minerare. Krijimi dhe Prodhimi i sistemeve tė energjise elektrike. Projektimin dhe prodhimin e pajisjeve per trajtimin e mbėturinave Projektimin dhe prodhimin e sistemeve tė bashkeprodhimit tė energjise. Gjithashtu kompania do tė krijoje cdo lloj produkti nė varesi tė objektit tė aktivitetit tė saj dhe cdo sherbim qė do tė sherbėje nė mbarevajtjen dhe permbushjen e objektivave kryesore. ") u bė (" Konsulence e pėrgjithshme inxhinierie nė aktivitete tė ndėrtimit rrugėve, autostradave etj."
Website:
Lloji i pronėsisė:
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
ANGLESOFT
ANGLESOFT
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!