Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 07 Shtator 2019
KLINIKA GJINEKOLOGJIKE ENDOSKOPIKE " G E A "
Numri unik i identifikimit (NIPT): L61419004U
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tiranė
Viti i themelimit: 17.02.2016
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 1,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: -
Fusha e veprimtarisė: Shėrbim shėndetėsor obstetrikė gjinekologjik. Shoqėria mund tė bashkėpunojė dhe/ose tė marrė direkt ose indirekt interesa, nė shoqėri, firma, agjenci dhe ndėrmarrje tė tjera, tė cilat mund tė kenė edhe qėllime tė tjera aktiviteti. Gjithashtu pėr tė realizuar objektin dhe qėllimet e saj, shoqėria mund tė ndėrmarre edhe zhvillojė ēdo lloj aktiviteti lidhur me shitblerjen e pasurisė sė luajtshme e tė paluajtshme, si edhe ēdo aktivitet tregtar, financiar, qiradhėnės apo dorėzanes, qė i vlerėson tė dobishme apo tė nevojshme pėr arritjen e qėllimeve tė saj.
Adresa: Tiranė Njėsia Bashkiake Nr. 9, Bulevardi Zogu i parė, Pallati 53, Hyrja 3, Kati 2
Sektori ekonomik:
Administratorė: Julian Habibaj
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Ndryshime nė vite:
Data Ndryshimi i kryer
Mė datė 14.06.2017 ėshtė shtuar administratori Julian Habibaj dhe ėshtė larguar administratori Kozeta Mustafaraj.Me datė 14.06.2017 ėshtė larguar ortaku Kozeta Mustafaraj.
Website:
Lloji i pronėsisė:
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
KLINIKA GJINEKOLOGJIKE ENDOSKOPIKE " G E A "
KLINIKA GJINEKOLOGJIKE ENDOSKOPIKE " G E A "
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!