Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 03 Gusht 2019
Social Com
Numri unik i identifikimit (NIPT): L61416511S
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Durrės
Viti i themelimit: 16.02.2016
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 10,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: -
Fusha e veprimtarisė: Ofrimi i shėrbimeve tė asistencės dhe konsulencės tė shoqėrisė, ligjore, kontraktuale, ekonomike, administrative, financiare, biznesore, menaxheriale dhe tė drejtimit pėr sipėrmarrjet, profesionistet, entet private dhe publike, entet lokale dhe tė tretėt nė pėrgjithėsi. Hapje ekspozitash tė ndryshme, organizim panairesh dhe eventesh tė ndryshme. Zhvillimin e aktiviteteve tė Call Center dhe shėrbimeve telefonike pėr tė menaxhuar nė mėnyrė optimale, nėpėrmjet sistemeve informatike dhe burimeve njerėzore thirrjet telefonike ndėrmjet bizneseve. Zhvillimi i shėrbimeve tė konsulencės nė fushėn e teknologjisė sė informacionit, tė networkut dhe gjthēkaje qė ka tė bėjė me boten e informatikės, bursės dhe internetit. Pėr kėtė qėllim shoqėria mund tė procedojė me ofrimin e aksesit nė internet, me ofrimin e shėrbimeve tė housing e hosting, intranet, extranet, community, zhvillim software dhe aplikime multimediale. Realizimin dhe mirėmbajtjen e faqeve web, realizimin dhe regjistrimin e domeineve, mbledhjen, ndėrmjetėsimin, shitjen dhe publikimin e hapėsirave publicitare on-line (bannering), realizimin e shėrbimeve tė grafikės publicitare dhe nė pėrgjithėsi tė gjithēkaje qė ka lidhje me kurimin e 2 koordinuar tė imazhit nga sipėrmarrjet. Marrjen e koncesioneve, mandatit tė agjencive, pėrfaqėsimin dhe promovimin pėr aktivitete tė marketingut, reklamimit, hulumtim tė tregut dhe shėrbimeve. Import, eksport, tregtimin e artikujve tė ndryshėm tė tė gjitha llojeve me shumicė e pakicė, industriale, ushqimorė, bujqėsore, etj. Pėr tė vetmin qėllim tė arritjes sė objektit tė lartpėrmendur, shoqėria mund tė blejė interesa, aksione, pjesėmarrje tė kapitalit, nė shoqėri tė tjera, konsorciume ose kompani tė cilat kanė objekte tė ngjashėm apo analoge me tė vetin dhe tė kryejė tė gjitha veprimet komerciale, industriale, financiare. Nė veēanti, shoqėria, mund tė marrė nė pronėsi, uzufrukt ose qira, kompani ose degė kompanish qė operojnė nė fushėn e njė ose mė shumė prej veprimtarive tė mėsipėrme. Gjithmonė, pėr tė vetmin qėllim tė arritjes sė objektit tė lartpėrmendur, shoqėria mundet gjithashtu tė japė garanci, garanci mbi kreditė dhe depozitat, tė lerė peng tė mira dhe vlera tė tundshme, tė vendosė garanci hipotekare mbi tė mirat e patundshme dhe tė tundshme tė regjistruara dhe tė vendosė nė pėrgjithėsi ēdo garanci tė mundshme reale dhe pėrsonale. Tė njėjtat garanci mund tė vihen dhe nė interes tė subjekteve tė lidhura me tė nga raporte ekonomike ose pjesėmarrje, me pėrjashtim tė tė tjerėve.
Adresa: Durrės Lagjja 13, Rruga Pavarėsia, Hekurudha, Pallati nr. 212, Kati II-tė
Sektori ekonomik:
Administratorė: Ghenadie Bodiu
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Mikse
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
Social Com
Social Com
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!