Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 03 Gusht 2019
PROCREATIVA
Numri unik i identifikimit (NIPT): L61415001A
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tiranė
Viti i themelimit: 11.02.2016
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: -
Fusha e veprimtarisė: Projektimi, realizimi, instalimi dhe asistenca e aplikimeve software e ueb. Shitje dhe furnizime hardware dhe software, sistemi informatike dhe aplikime pėr Internet e Mainframe dhe dispositive smart. Marketingu dhe shpėrndarja e prodhimeve tė saj. Pjesėmarrja nė shoqėri ekzistuese ose qė do tė krijohen nė tė ardhmen, me qėllim krijimin e subjekteve ligjore, me qėllime tė njėjta apo tė ngjashme. Nė pėrgjithėsi tė gjitha aktivitetet industriale, tregtare, financiare, civile, tė luajtshme ose tė paluajtshme, qė mund tė lidhen direkt ose indirekt me objektin e shoqėrisė ose me objekt tė ngjashėm ose tė pėrafėrt. Pėrfaqėsimin e shoqėrive tė ndryshme, shqiptare dhe tė huaja, qė kanė objekt tė njėjtė apo tė pėrafėrt me atė tė kėsaj shoqėrie.
Adresa: Tiranė Njėsia Bashkiake nr.5, Bulevardi “Shqipėria e Re”, Godina “Agimi”, shkalla 4, kati 4
Sektori ekonomik:
Administratorė: Eda Hito
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
PROCREATIVA
PROCREATIVA
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!