Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 29 Qershor 2019
HA.A.R SERVICE
Numri unik i identifikimit (NIPT): L61412508B
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Durrės
Viti i themelimit: 10.02.2016
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: -
Fusha e veprimtarisė: Shėrbimet e marketingut, konsulenca tė ndryshme lidhur me fushat e marketingut dhe telemarketingut, importin e mallrave tė ndryshėm dhe shitjen e me shumicė e pakicė tė artikujve tė ndryshėm. Shėrbime tėlefonike, lidhje telefonike pėr tė tretė brenda dhe jashtė vendit, shitje tė produkteve me anė tė telefonisė apo internetit. Pėrpunim dhe eksport i tallashit tė presuar prej pellet. Import-eksport dhe tregtim me shumicė e pakicė tė materialeve tė ndėrtimit nė pėrgjithėsi pėrfshi materiale pėr izolim termik, akustik, hermetik, materiale pėr punimet e ndėrtimit dekorativ dhe mbrojtės, materialet e restaurimet dhe bio-arkitekturės. Prodhim, tregtim, pėrpunim i bojėrave dekorative. Agjenci komisioneve. Prodhim pėr vete dhe tė tretėt i kėpucėve tė pėrfunduara dhe pjesėve tė veēanta, ēanta, rripa dhe ēdo prodhim lėkure apo produkte lėkure tė pėrpunuara e pėrfunduara, prodhime fason. Veprimtari ndėrtimore. Investime ndėrtimore. import eksport me shumicė e pakicė i mallrave industriale, bujqėsore e blegtorale, elektrike, sanitare, pjesė kėmbimi, kozmetike, farmaceutike, konfeksione, makineri tė reja dhe tė pėrdorura. Prodhim dhe tregti me shumicė e pakicė e dyerve e dritareve si dhe lėndėve tė para pėr prodhimin e 2 mobilieve, makinerive pėr prodhimin dhe pėrpunimin e lėndės sė parė tė letrės apo lėndės sė parė plastike si dhe pjesė kėmbimi pėr to. Tregti e lėndėve tė para e materialeve dhe makinerive pėr industrinė e lehtė ushqimorė. Transport kombėtar dhe ndėrkombėtar, nė mėnyrė tokėsore dhe detare, edhe pėr tė tretė. Tregti me pakicė e karburanteve dhe e vajrave lubrifikante. Agjenci shitje biletash, turistike, imobiliare, spedicionere. Shėrbime tregtare. Bar, restorant, hoteleri, supermarket.
Adresa: Durrės Lagjja 5, Rruga Mujo Ulqinaku, Ap. Arvi, Kati i dytė
Sektori ekonomik:
Administratorė: Aldo Duka
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Koncesionare
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
HA.A.R SERVICE
HA.A.R SERVICE
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!