Ndryshimi i fundit: E Diel, 22 Mars 2020
Europe Air4Service
Numri unik i identifikimit (NIPT): L61412027A-Pezulluar
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tiranė
Viti i themelimit: 15.01.2016
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100.00
Numri i aksioneve/kuotave: -
Fusha e veprimtarisė: Agjenci nė mundėsimin e transportit ajror shėndetėsor, pėr qėllime kurimi nė destinacione tė ndryshme dhe transport pėr fluturime charter me porosi, si dhe ēdo aktivitet tjetėr qė lejohet me ligj.
Adresa: Tiranė Njėsia Bashkiake Nr.7, Rruga e Kavajės, Qendra Condor, Kati i II-tė, Nr.Pasurie 7/244, Dyqani Nr.58
Sektori ekonomik:
Administratorė: Olgert Vasku
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
Europe Air4Service
Europe Air4Service
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!