Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 03 Gusht 2019
ZAKFP. ACCOUNTING
Numri unik i identifikimit (NIPT): L61412024A
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tiranė
Viti i themelimit: 11.02.2016
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: -
Fusha e veprimtarisė: Kontabėl i miratuar, vlerėsim tė pasurive tė paluajtshme, konsulent pėr dhėnie Konsulencė nė fushėn ekonomike, financiare dhe fiskale, mbajtje dhe kontrolli i llogarive vjetore, ekspertiza kontabile etj.
Adresa: Tiranė Njėsia bashkiake nr 7, rruga Frederik Shiroka, kulla nr 2, shkalla 19, ap 16, kati 4
Sektori ekonomik:
Administratorė: Zigur Kėrma
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:www.zakfp.accounting.com
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
ZAKFP. ACCOUNTING
ZAKFP. ACCOUNTING
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!