Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 03 Gusht 2019
HERMAN INTERNATIONAL LTD
Numri unik i identifikimit (NIPT): L61412020N
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tiranė
Viti i themelimit: 10.02.2016
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: -
Fusha e veprimtarisė: Tregtimi, import-eksport i produkteve dhe mallrave tė ndryshme. Ēdo lloj aktiviteti i lejuar nga ligji.
Adresa: Tiranė Njėsia bashkiake nr 2, rruga Tefta Tashko Koēo, ndėrtesa nr 46, kati 1, ap 2
Sektori ekonomik:
Administratorė: Mohammad Anwar Hossain Rubel, Mamunur Rashid, Iman Hossain
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Mikse
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
HERMAN INTERNATIONAL LTD
HERMAN INTERNATIONAL LTD
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!