Ndryshimi i fundit: E Enjte, 14 Qershor 2018
ALBASER
Numri unik i identifikimit (NIPT): L61411034B
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tiranė
Viti i themelimit: 13.01.2016
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 1,250,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: -
Fusha e veprimtarisė: Projektimin, realizimin dhe zhvillimin e sistemeve informatike dhe programeve kompjuterike pėr ēfarėdolloj pėrdorimi dhe angazhimi dhe/ose shėrbimet e lidhura me to, mbledhjen, pėrshtatjen, organizimin, ruajtjen dhe pėrpunimin e tė dhėnave tė natyrave dhe origjinave tė ndryshme; krijimin e arkivave tradicionale dhe/ose informatike tė strukturuara; zhvillimin e proēedurave tė lidhura me programe kompjuterike; aktivitetet e koordinimit, ofrimin e shėrbimeve tė destinuara pėr zgjidhjen e problematikave tė lidhura me qarkullimin, konsultimin ruajtjen dhe me nė pėrgjithėsi menaxhimin e dokumenteve qofte nė format tė printuar apo elektronik; ofrimin e shėrbimeve tė destinuara pėr fiksimin optike tė dokumenteve duke pėrfshirė karta topografike, planimetrie, etj, ndėrtimin, pėrditėsimin dhe kualifikimin e personelit, pėrfshirė menaxhimin e paketave tė formatimit ad hoc pėr Ndėrmarrje dhe Ente publike dhe private, dhe eksperimentimin e teknologjive tė reja dhe metodologjive didaktike nė kuadėr tė programeve tė formatimit; zhvillimin e programeve tė pėrditėsuara tė operatoreve tė formatimit; blerjen dhe shitjen, importin dhe eksportin e produkteve tė programeve kompjuterike tė sistemeve, materialeve, 2 aparateve dhe dispozitiveve elektronike edhe nėpėrmjet rekrutimit tė pėrfaqėsuesve ose agjencive tė shitjes; realizimin dhe tregtimin e shėrbimeve informatike, tė komunikimit, tė organizimit tė flukseve tė informacionit, pritjen, pėrpunimin dhe transmetimin e tė dhėnave, pjesėmarrjen nė rrjetet e informimit publik dhe privat: aktivitetet e lidhura me bashkėpunimin ndėrkombėtar, pėrfshi vendet qė janė nė zhvillim ekonomik pėr asistencė teknike nė fushėn e programeve kompjuterike.
Adresa: Tiranė Njėsia Bashkiake Nr.9, Rruga Ludovik Shllaku, Pallati i Kultures, Kati II-te
Sektori ekonomik:
Administratorė: Majlinda Haloēi
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Mikse
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
ALBASER
ALBASER
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!