Ndryshimi i fundit: E Premte, 22 Qershor 2018
ACD-Development
Numri unik i identifikimit (NIPT): L61411017L
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tiranė
Viti i themelimit: 08.02.2016
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: -
Fusha e veprimtarisė: Objekti i Shoqėrisė do tė pėrfshijė, por nuk do tė kufizohet vetėm nė veprimtaritė e mėposhtme: Aktivitetin nė fushėn imobliare, dhėnie me qira si dhe shitje tė pasurive tė luajtshme dhe tė paluajtshme individė dhe pėrsona juridik, Konsulencė nė fusha tė ndryshme, rivlerėsim tė pasurive tė paluajtshme dhe tė luajtshme si dhe ēdo aktivitet tjetėr tė pashprehur persė i pėrket me sipėr. Projektimin dhe ndėrtimin e ndėrtesave pėr banim si dhe tregtimin e tyre. Projektim dhe ndėrtim pronash tė paluajtshme, rrugėsh, vepra tė ndryshme industriale, ndėrtime nė fushėn e bujqėsisė etj. Blerja, shitja, dhėnia me qira, nenqira e pasurive tė paluajtshme, dhėnia me qira e pasurive tė luajtshme dhe tė paluajtshme tė shoqėrisė, duke respektuar dispozitat e ligjit nė fuqi. Prodhim tė artikujve tė ndryshme qė pėrdoren nė fushėn e ndėrtimit si berone, inerte. mermerė etj.. si dhe tregtimi i tyre. Planvendosje objektesh tė veēanta kat 3 a, b. Projektues konstruktor. Rikonstruksion godinash civile dhe ekonomike. Veshje fasadash etj ndėrtim ujėsjellės kanalizime, ndėrtim vepra kullimi, ujitje etj.. Ndėrtim veprash arti tė vogla deri nė 6 metra Punime dheu. 2 sistemime, tarracime tėrrenesh ndėrtime civile ekonomike etj... Eksport - import tė ēdo lloj materiali ndėrtimi, tė pajisje kompjuterike dhe elektronike, tė makinerive tė ndryshme pėr transport individual dhe publik, tė produkteve ushqimore, industriale, kozmetike etj.. Prodhim dhe shitje tė energjisė elektrike. Pėrpunim tė metaleve, pėrcaktimin dhe projektimin e tė gjitha llojeve tė makinave me fluid, projektimin, prodhimin dhe rimontimin kapital tė tė gjitha llojeve tė hidroturbinave, hidrocenrah ve, termoturbinave dhe termocentraleve. Riprodhimi dhe riparimi pjesėve mekanike tė agregateve elektromekanike si gjeneratorė, elektromotor. Riparimi dhe prodhimi i hidropompave si hidroVorėve, pompe centrifugale industriale dhe ushqimorė. Projektim dhe prodhim pėr makineri tė ndryshme tė industrisė mekanike. Prodhim kaldajash tė prodhimin e avullit, pėr industrinė dhe termoturbinat. Ndėrtimi i mjeteve tė lundrimit dhe rimonti kapital i agregateve elektromekanike qė disponojnė kėto mjete. Projektimin dhe prodhimin e konstruksioneve tė ndryshme mekanike, tė veprave hidroteknike si portat e digave, e pastruesitdhe ujėmbledhėsve. Prodhim instrument pine, prerės pėr metale dr ; dru tė teknologjisė UIK. Prodhim stampash pėr industri tė ndryshme ushqimorė plastike dhe metali. Prodhim pajisjesh dhe makineri pėr industrinė e minierave. Projektim dhe prodhim i konstruksioneve ndėrtimore metalike dhe i urave nė konstruksion metalik. Projektim dhe ndėrtim i konstruksioneve m etalike pėr ndėrtim serash pėr frutikulture e bujqėsi. Bar klub, restorant, organizim tė eventeve tė ndryshme, aktivitet artistike, sportive, hoteleri, qendra masazhi, kurativ. Import, eksport, tregtim tė produkteve tė ndryshėm;- tė pėrdorimit tė pėrditshėm nė spitale dhe shėndetėsi, medikamentet me origjine bimore, hapje spitalesh dhe klinikave private, produkte kozmetike me origjine bimore (kremra, xhel, tabletė i etj), reagjent kimike (baza, acide. kripėra etj) me qėllim pėrdorimin pėr analizat nė spitalet dhe laboratorė, esenca tė ndryshme nė fushėn e kimisė dhe biologjisė, produkte kiniike, detergjentė, tretėsa etj produkteve veterinare, import-eksport dhe tregtim me shumicė dhe pakicė i pajisjeve tė ndryshme tė pėrdorimit mjekėsor dhe kite tė analizave nė mjekėsi. Import eksport dhe tregtim me shumicė dhe pakicė tė rrobave tė gatshme, tekstile, metrazhe etj. Import -eksport i aparaturave imazherike dhe aksesorėve tė tyre, aparatura dentare dhe aksesorė, aparatura labitratorike si dhe hapjet e depove farmaceutike, ofrimi i shėrbimeve ndėrhyrėse hijeno sanitare si dezinfektim dhe proēese tė tjera.
Adresa: Tiranė Njėsia Bashkiake nr.9, Rruga Reshit Petrela, Pallati 12 katesh pranė Arkives se Shtetit, Kati 2, Apartamenti 3
Sektori ekonomik:
Administratorė: Fatos Lleshi
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Koncesionare
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
ACD-Development
ACD-Development
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!