Ndryshimi i fundit: E Hėnė, 02 Dhjetor 2019
Black Lion
Numri unik i identifikimit (NIPT): L61411015S
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tiranė
Viti i themelimit: 09.02.2016
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: -
Fusha e veprimtarisė: Blerjen, shitjen, shkėmbimin, ndėrtimin, rikonstruksionin, restaurimin, destruktimin, menaxhimin, administrimin dhe duke pėrfshirė dhėnien me qira, tė mirat dhe pronat e ēdo lloji dhe nė natyre nė emėr tė tė tretėve dhe shoqėrisė vete. Dhėnia dhe blerja e tė drejtave reale pėr prona tė patundshme. Blerja, shitja, dhėnia me qira e arave dhe kompanive bujqėsore, si dhe dhėnie me qira. Kryerja e punimeve tė ndėrtimit tė ēdo lloji me menaxhim direkt ose dhėnia me kontratė pėr tė tretėt, realizimi i punimeve urbane dhe sheshimi i terreneve publike dhe private, ekzekutimi i punimeve duke u kujdesur pėr ti bere ato ndėrtesa, ndėrtimi i komplekseve sportive, industriale dhe menaxhimi i tyre. Shoqėria nė bashkėpunim me institucione financiare dhe bankare mund tė bėjė blerjen, shitjen, administrimin, ndėrtimin, dhe shkatėrrimin e pasurive tė luajtshme dhe tė paluajtshme pėr qėllim arritjen e objektivit tė saj. Pėr tė arritur objektivat e saj shoqėria mund tė: A- tė mare interesa, kuota, pjesėmarrje me aksione nė kompani tė tjera, lidhur me qėllimet, tė ngjashme apo plotėsuese. B- Marja dhe dhėnia e garancive, dhėnia e kredive dhe lejimi i hyrjeve si kolateral pėr pronat sociale si dhe marja nė pronėsi si kolateral e ēdo 2 lloji tjetėr garancie reale ose pėrsonale pėr huave dhe obligacionet e veta, kurdo qė organi administrativ e konsideron tė pėrshtatshme.
Adresa: Tiranė Njėsia Bashkiake Nr.10, Rruga Him Kolli, Nr.45.
Sektori ekonomik:
Administratorė: Giancarlo Tedeschi
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Mikse
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
Black Lion
Black Lion
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!