Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 03 Gusht 2019
Intelligent Building Solution (I.B.S.)
Numri unik i identifikimit (NIPT): L61411012R
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tiranė
Viti i themelimit: 08.02.2016
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: -
Fusha e veprimtarisė: Nė fushėn e projektimit dhe tė ndėrtimit: kat. 1/eplanvendosje e objekteve tė veēanta, kat. 2/a, projektime dhe ndėrtime civile, industriale, turistike, bujqėsore etj. Deri nė dy kate dhe kompletimin me instalimet e nevojshme pėr to, b- projektime dhe ndėrtime civile industriale, turistike, bujqėsore etj. Dhe kompletimin e instalimeve tė nevojshme pėr to; d- Projektim peizazhi (sistemime, lulishte, vepra arti, dekori etj. ) e- projektim interieri, mobile, pajisjes, dizajn industrial. Nė fushėn e ndėrtimit pėr zbatim: punime dheu, sistemime, tarracime, prodhim elementesh tė parafabrikuara betoni e betonarmeje dhe kompletimi me instalimet e nevojshme pėr to, ndėrtime civile, industriale, turistike, bujqėsore etj. Dhe kompletimi me instalimet e nevojshme pėr to, punime elektrike, linja TL, TU, impiante elektrike, telefoni, citofoni, dhe mirėmbajtja e tyre, ndėrtim rrugė, kat. V, VI ndėrtime rrugė kat. Ill, II, I, ndėrtim fusha aviacioni, veshje asfaltobeton tė rrugėve (ndėrtim mbishtrese) si dhe sistemim e asfaltim sheshe, ndėrtim vepra arti rrugore dhe hekurudhore, ndėrtime ujėsjellėsa dhe kanalizime, sillosa, kulla, kulla uji. Pre betonarmeje dhe metalike, punime 2 karpentjerie metalike, shpime pusesh gjeologjike inxhinjėrike dhe hidrogjeologjike, rikonstruksione godinash civile dhe ekonomike, veshje fasadash, nivelime topografike, punime topogjeodezike, rikonstruksione godinash civile dhe ekonomike, veshje fasadash. Nivelime topografike, punime topogjeodezike, punime sipėrfaqe tė gjelbėria parqe, lulishte, instalimi i impianteve ngritėse dhe transportuese (ashensorė etj. ) instalimi i impianteve tė ngrohjes dhe ftohjes, instalimi i impianteve higjienike, instalimi i impianteve nenpresion, restaurimi i ndėrtesave monument kulture, punime restaurimi i ndėrtesave monument kulture, punime restaurimi nė vepra arkeologjike, ndėrtime gazsjellėse, naftėsjellėse, ndėrtime diga, galeri, tunele, punime mbrojtje tė sistemimit hidraulik- 9imentime, kanale dhe impiante vaditje, punime karpentierė druri dhe metali, instalimet dhe impianteve nenpresion, instalimet pėr nėnstacionet, kabinat e transformatorėve. Prodhim, import-export beton, beton armeje dhe ēdo nėnproduktit tė tij, interte etj. Organizimi i transportit tė udhėtarėve dhe tė mallrave me mjete tė komunikacionit ajror, tokėsor dhe detar, ēelja e zyrave tė agjencive turistike dhe tė shitjes sė biletave pėr udhėtime brenda dhe jashtė vendit me tė gjitha llojet e mjeteve, organizimin e shėrbimeve, ndihme juridike, kurse profesionale pėr gjuhe tė huaja, kompjuter dhe sekretari, shitje kancelari. Nė fushėn e tregtisė import-eksporti, me shumicė dhe pakicė, tė mallrave industriale, ushqimorė, bujqėsor dhe blegtorale, veshmbathje, konfeksione, prodhime e tregtim tė materialeve tė ndėrtimit, inerte, rėre, zhavorr, automjeteve, makinerive, pajisjeve hidrosanitare, mobileve, artikujve kozmetike, lėndėve tė pėrpunuara dhe tė papėrpunuara, e bimėve medicinale, tė lėndėve drusore, plastike, duraluminit, tregtim me pakicė tė karburanteve dhe vajrave lubrifikante. Nė fusha tė tjera: hapjen e bar bufeve, restoranteve, pikave tė servisit, parkim automjetėsh, lavazhit, hoteleve, fshatrave turistik, moteleve si dhe agjencive pėr shitblerje, dhėnie me qira tė pasurive tė tundshme dhe tė patundshėm, agjencive pėr shitblerje, agjenci komisioneve, agjenci transporti, transport tė udhėtarėve dhe tė mallrave si brenda vendit ashtu dhe jashtė tij.
Adresa: Tiranė Njėsia Bashkiake Nr.7, Rruga ''Muhamet Gjollesha'', Pallati Nr.64/2, Shkalla 1, Kati 5, Ap.13
Sektori ekonomik:
Administratorė: Ilija Dimo
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
Intelligent Building Solution (I.B.S.)
Intelligent Building Solution (I.B.S.)
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!