Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 29 Qershor 2019
PRIMIANS
Numri unik i identifikimit (NIPT): L61411001C
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tiranė
Viti i themelimit: 10.02.2016
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 10,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: -
Fusha e veprimtarisė: a) Shėrbime nė fushėn e telekomunikacioneve, rrjeteve kompjuterike, intemetit, cloud-it, sistemeve audio e video, programeve kompjuterike, b) shėrbime specifike tė shpėrndarjes kabllore e valore tė shėrbimeve tė pėrcaktuara nė piken a), si dhe kanaleve televizive; c)Projektim, vlerėsim, koasulence, monitorim tė sistemeve teknologjike, tė telekomunikacionit dhe informatike; d)Import, eksport, tregtim me shumicė e pakicė tė mallrave tė ndryshme industriale, ushqimorė, pajisje pėr klinika mjekėsore, pajisje elektronike, elektrike, informatike, elektro-shtėpiake, pajisje ventilimi dhe kondicionimi.
Adresa: Tiranė Njėsia Bashkiake Nr.8, Rruga Musa Agolli, Nr.26
Sektori ekonomik:
Administratorė: Gėzim Agolli
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
PRIMIANS
PRIMIANS
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!