Ndryshimi i fundit: E Enjte, 14 Qershor 2018
ALBIT BROKER
Numri unik i identifikimit (NIPT): L61410502M
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Durrės
Viti i themelimit: 09.02.2016
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: -
Fusha e veprimtarisė: Veprimtari nė fushėn e ndėrtimit, mirėmbajtjes e restaurimit tė ndėrtimeve civile, turistike, shėndetėsore, social-kulturore, vepra arti, tregtare, bujqėsore, ujėsjellės, rrugė, ura, me kontraktues private apo shtetėror, vendas dhe tė huaj, brenda apo jashtė vendit. Punime suvatimi tė tė gjitha llojeve, punime bojatisje-hidroizolim-akustike- kundra zjarrit. Prodhim e tregtim tė materialeve tė ndėrtimit, bojėrave tė tė gjitha kategorive me shumicė e pakicė, import-eksport i tyre. Veprimtari nė fushėn e turizmit, me qėllim ngritjen e hoteleve dhe fshatrave turistike tė pushimit, plazheve, qendrave tė arkėtimit brenda dhe jashtė vendit, tė blejė, tė marrė me qira, tė ndėrtoje apo tė nxisė ndėrtimin e tyre, duke vepruar nė ketė fushė e vetme apo me partnere tė tjerė. Transport mallrash pėr vete dhe pėr tė tretė. Tregtimi dhe Import-Eksport tė artikujve tė ndryshėm industriale, hijeno sanitare, hidraulike, materiale ndėrtimi, lėndė tė para, pajisje elektrike, etj. Pjesėmarrje dhe bashkėpunim me shoqėri tė tjera brenda dhe jashtė vendit me objekt veprimtarie tė ngjashme dhe tenderė tė ndryshme tė organizuara nga institucionet e ngarkuara me ligj. Aktivitet imobiliar, shitje- 2 blerje pasurish tė paluajtshme (veprave civile, industriale), dhėnie me qira etj. Prodhimin dhe tregtimin me shumicė dhe pakicė, import-eksport i: Mallrave industriale, makineri industriale e bujqėsore, ushqimorė, blerjen dhe shitjen, eksportimin dhe importimin e, veshmbathjeve e konfeksione, hidrosanitare, hidraulike, mobilie, pajisje elektrike e elektronike, elektro-shtėpiake, materiale ndėrtimi, pjesė kėmbimi pėr automjete, prodhime kozmetike dhe estetike, parfumeri, kimike dhe detergjentė. Aktivitet nė sektorin e turizmit, Agjenci turistike etj.
Adresa: Durrės Lagjja 6, Rruga”Aleksander Goga”, Zona Kadastrale 8513, Nr.pasurisė 3/361+1-3, Shkalla 1,Ap.3, Kati 3
Sektori ekonomik:
Administratorė: Ndriēim Osmani
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Koncesionare
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
ALBIT BROKER
ALBIT BROKER
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!