Ndryshimi i fundit: E Premte, 22 Qershor 2018
ALB.LOKA
Numri unik i identifikimit (NIPT): L61410032D-Ne proces likuidimi
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tiranė
Viti i themelimit: 09.01.2016
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: -
Fusha e veprimtarisė: Shfrytėzim karriere guri; Shfrytėzim impiante tė bluarjes, prerjes, sharrimit, pėrpunimit dhe prodhimit tė gurit, pllakave tė gurit, rėrės, zhavorrit, ēakullit dhe inerteve nė pėrgjithėsi. Import - eksporti dhe tregtimi me shumicė dhe pakicė i gurit dhe nėnprodukteve tė tij, i pllakave tė gurit, rėrės, zhavorrit, akullit dhe inerteve nė pėrgjithėsi, impianteve, pajisjeve dhe makinerive qė shėrbejnė pėr fushat e mėsipėrme. Import eksporti dhe tregtimi me shumicė dhe pakicė i artikujve tė ndryshėm industriale, ushqimorė, produkte bujqėsore, blegtorale, konfeksioneve, automjeteve, pjesėve tė kėmbimit, pajisjesh elektroshtėpiake, elektronike, elektrike, hidrosanitare, hidraulike, qeramike, qelqi, artizanati, lėndėve tė para, lėndėve tė ndėrtimit, tė lėndės drusore tė pėrpunuar e tė papėrpunuar, mobilie, kancelari, materialeve e lėndėve plastike prej gome, hekuri, kimike dhe nėnprodukteve tė tyre, produktesh kozmetike, linjash e makinerish nė fushėn e prodhimit, peprunbimit, transportit, ndėrtimit, serviseve. Hapje dhe shfrytėzim hotelesh, bar kafe, restorante, qendra pushimi e kurative, si dhe nė fushėn e turizmit nė pėrgjithėsi. Veprimtari nė fushėn e transportit tė mallrave dhe pasagjerėve.
Adresa: Tiranė Rruga Todi Shkurti, nr. 109.
Sektori ekonomik:
Administratorė: Irjana Gjana
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
ALB.LOKA
ALB.LOKA
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!