Ndryshimi i fundit: E Premte, 22 Qershor 2018
ALFA CAPITAL INVESTMENTS
Numri unik i identifikimit (NIPT): L61409043N
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tiranė
Viti i themelimit: 28.01.2016
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100.00
Numri i aksioneve/kuotave: -
Fusha e veprimtarisė: Veprimtari tė call center.
Adresa: Tiranė Rruga Vllazen Huta, ndėrtesė 3 (tre) katėshe e llojit Vile, Kati i 2-te dhe i 3-te, Zona Kadastrale 8150, Pasuria Nr. 4/648
Sektori ekonomik:
Administratorė: Xhimi Bujari
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Ndryshime nė vite:
Data Ndryshimi i kryer
Mė datė 25.03.2016 ėshtė shtuar administratori Xhimi Bujari dhe ėshtė larguar administratori Xhorxh Borshi dhe Lorenc Goga.
Website:
Lloji i pronėsisė:
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
ALFA CAPITAL INVESTMENTS
ALFA CAPITAL INVESTMENTS
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!