Ndryshimi i fundit: E Enjte, 14 Qershor 2018
3GS NETWORK SERVICE
Numri unik i identifikimit (NIPT): L61408024C
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tiranė
Viti i themelimit: 01.02.2016
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: -
Fusha e veprimtarisė: Kryen tė gjitha funksionet tregtare, tė pasurive tė luajtshme dhe tė paluajtshme tė konsideruara tė nevojshme me qėllim arritjen e objektit shoqėrore. Tė japi fideiusione dhe garanci reale e pėrsonale, edhe nė favor tė tretėve: tė kryejė funksionin e kreditimit, megjithatė jo me qėllim konsumin, qira, pėrveē ushtrimit tė aktivitetit tė qirasė financiare dhe factoring. Blerja, pėrdorimi, licencimi, pėr arsye tė ndryshme, dhe shitja e tė drejtave tė pronėsisė industriale tė ēdo lloji dhe natyre. Aktiviteti i marketingut strategjik dhe operacional dhe hulumtimit tė tregut; kėrkimi dhe zhvillimi. Dhėnia e konsulencės dhe shėrbimeve ndaj pėrsonave dhe shoqėrive, institucione publike, private; shėrbime nė fushėn turistike, operator turistik, agjenci tė pasurive tė paluajtshme, pėrfaqėsues tregtare, agjenci modelesh, aktivitet artistik, sportiv, argėtuese, video maker, agjenci publicitare, formim profesional, organizim eventesh, marketingu, website dhe pėrpunimet digjitale, ndėrmjetėsim i tė gjitha llojeve. Studime dhe shėrbime marketingu, konsulencė teknike dhe tė tregut pėr futjen, tregtimi i produkteve tė ndryshme. Promovimi dhe pjesėmarrja nė mundėsi tė ndryshme investimi qė mund tė paraqiten nė ēdo sektor tė ekonomisė sė vendit, duke u prezantuar si investitor i barabarte me subjekte tė tretė, investitor i vetėm ose investitor mazhoritar me qėllim arritjen e objektivave ekonomik tė shoqėrisė dhe pjesėmarrjes nė projektet me impakt social qė diktojnė rritjen ekonomike tė vendit dhe standardet e tij tė jetėsės. Me qėllim arritjen e objektit tė saj, shoqėria me vendim tė organit kompetent, mund tė zotėrojė nė mėnyrė tė drejtpėrdrejtė apo tė tėrthortė pjesėmarrje nė shoqėri apo ndėrmarrje tė tjera, shqiptare apo tė huaja, tė cilat kanė objekt tė njėjtė, tė ngjashėm apo ndihmės me tė. Pjesėmarrja nė shoqėri qė pėr llojin e tyre nuk ofrojnė pėrgjegjėsi tė kufizuar, miratohet paraprakisht nga asambleja e ortakeve.
Adresa: Tiranė Njėsia bashkiake nr 5, rruga Brigada VIII, godina nr 4, kodi postar 1001
Sektori ekonomik:
Administratorė: Luigi Davide Micca
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Mikse
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
3GS NETWORK SERVICE
3GS NETWORK SERVICE
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!