Ndryshimi i fundit: E Premte, 22 Qershor 2018
"New Medical Plus"
Numri unik i identifikimit (NIPT): L61408006E
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tiranė
Viti i themelimit: 02.02.2016
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: -
Fusha e veprimtarisė: Import-Eksport, tregti me shumicė e pakicė tė medikamenteve dhe tė aksesorėve tė ndryshėm farmaceutike dhe parafarmaceutik. Tregtimi me shumicė dhe pakicė tė "lėndėve tė para dhe produkteve farmaceutike nė farmaci, spitale private, shtetėrore, laboratorėve mjekėsor dhe klinikave veterinare. Import-eksport tė materialeve pėr pėrdorim mjekėsor dhe tregtim e furnizim i tyre nė subjekte publike e private. Import- eksport, tregtimi me pakicė e shumicė tė aparaturave mjekėsore, pajisjeve mjekesoredhe pjesėve ndihmėse mjekėsore. Hapje klinikash, laboratorėsh e farmaci pėr tregtim medikamentesh dhe materiale parafarmaceutike. Import-eksport, tregtimin me shumicė dhe pakicė tė detergjentėve tė llojeve tė ndryshėm. Import-eksport tregtimi me shumicė dhe pakicė tė materialeve tė buta, veshje dhe uniforma spitalore pėr pėrdorim tė pėrditshėm. Import-eksport tė materialeve dentare, mobilieve dhe aksesorėve tė mobilierisė. Shoqėria po ashtu mund tė bashkėpunojė me shoqėri tė tjera me objekt tė njėjtė ose tė ndryshėm nga i saj.
Adresa: Tiranė Rruga Don Bosko, Blloku Nr.1, Shkalla Nr.3, Kati I, (Dyqanet perdhe), Nr.4.
Sektori ekonomik:
Administratorė: Alvaro Nazarko
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Mikse
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
"New Medical Plus"
"New Medical Plus"
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!