Ndryshimi i fundit: E Premte, 22 Qershor 2018
ACA MARGJEKA
Numri unik i identifikimit (NIPT): L61408003D
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tiranė
Viti i themelimit: 16.01.2016
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: -
Fusha e veprimtarisė: Kryerja e shėrbimeve tė auditimit dhe e shėrbimeve tė tjera tė dhėnies sė sigurisė, tė shėrbimeve tė lidhura, sipas pėrcaktimit tė kėtyre shėrbimeve tė dhėna nga IFAC (Federata Ndėrkombėtare e Kontabilistėve). Kryerja e shėrbime tė kontabilitetit. Shėrbimet e mbajtjes sė kontabilitetit, deklarimeve tatimore dhe hartimi i pasqyrave financiare. Ngritja, pėrmirėsimi dhe mirėmbajtja e sistemeve kontabėl dhe tė kontrollit tė brendshėm tė njėsive ekonomike si dhe trajnimin profesional tė personelit qė ėshtė ngarkuar me funksionimin e kėtyre sistemeve. Pėrgatitja e raporteve periodike financiare sipas nevojave tė drejtuesve tė biznesit. Konsulenca ekonomike, financiare dhe fiskale. Pėrgatitjen e planeve tė biznesit pėr nevojat e drejtuesve dhe pėr palėt e treta, rivlerėsim aktivitetesh, kėshillime biznesi mbi mundėsitė e zhvillimit, kėshillime pėr fillim aktiviteti tregtar etj. Konsulenca fiskale, pėr njohjen dhe zbatimin e legjislacionit fiskal. Shėrbime tė tjera tė lidhura me shoqėritė tregtare, si: ndarje, bashkim, pėrthithje, administrim, likuidim, falimentim; rritje dhe zvogėlim kapitali; hetime tė posaēme, pėrfaqėsim nė ēėshtje gjyqėsore qė kėrkojnė njė ekspertize kontabile ose fiskale, tregtare, ekonomike etj. 2 Pėrfaqėsimi i njėsive ekonomike si pėr qėllime tatimore, gjygjsore apo kundrejt palėve tė treta. Ofrimi i shėrbimeve tė mbajtjes sė selisė pėr njėsi tė tjera ekonomike, etj. Organizimi i kurseve tė trajnimit profesional nė fushėn e kontabilitetit, financės e tė administrimit financiar. Realizimin e kontratave, marrėveshjeve, ortakėrive shoqėrive tė pėrbashkėta apo formave tė tjera tė lejuara nga legjislacioni shqiptar, me pėrsona fizike dhe juridike, shqiptar ose tė huaj, pėr tė realizuar operacione tregtare dhe veprimtari tė ndryshme qė janė tė nevojshme dhe me interes pėr shoqėrinė si dhe pėr ēdo lloj aktiviteti qė do ti shėrbeje realizimit tė objektit. Shoqėria mund tė kryejė ēdo operacion tjetėr tė pajtueshėm me profesionin e Ekspertit Kontabėl tė Regjistruar duke pėrjashtuar ēdo veprimtari qė do tė shmangte shoqėrinė nga karakteri Professional apo ēdo veprimtari qė bie nė kundėrshtime me ligjin pėr ligjit nr. 10 091 date 5. 3. 2009 "Pėr auditimin ligjor, organizimin e profesionit tė ekspertit kontabėl tė regjistruar dhe tė kontabilistit tė miratuar.
Adresa: Tiranė Njėsia bashkiake nr 2, rruga Tre Vellezerit Kondi, vilat amerikanė, ndėrtesa me numėr 736
Sektori ekonomik:
Administratorė: Shkelzen Margjeka
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
ACA MARGJEKA
ACA MARGJEKA
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!