Ndryshimi i fundit: E Premte, 22 Qershor 2018
Agriland
Numri unik i identifikimit (NIPT): L61404501U
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Durrės
Viti i themelimit: 29.01.2016
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: -
Fusha e veprimtarisė: Prodhim dhe tregtim, Import- eksport me shumicė dhe pakicė pėr vete apo pėr llogari tė tė tretėve tė produkteve bujqėsore, lėndė tė para dhe ndihmėse pėr ketė industri, pajisje, makineri, dhe linja prodhimi; pjesėmarrje nė investimet bujqėsore, industriale dhe tregtare, ndėrtim serash si dhe nė aktivitete tė ndryshme financiare, tregtare e industriale; Blerja, shitja, marrja/dhėnia me qira e pasurive tė paluajtshme; Marrja dhe/ose dhėnia e huave si dhe vendosja e hipotekave, pengjeve, barrėve siguruese pėr tė siguruar huate e Shoqėrisė ose palėve tė treta; Marketingu dhe shpėrndarja e prodhimeve tė saj. pjesėmarrja nė shoqėri ekzistuese ose qė do tė krijohen nė tė ardhmen, me qėllim krijimin e subjekteve ligjore, me qėllime tė njėjta apo tė ngjashme. Nė pėrgjithėsi tė gjitha aktivitetet bujqėsore, industriale, tregtare, financiare, civile, tė luajtshme ose tė paluajtshme, qė mund tė lidhen direkt ose indirekt me objektin e shoqėrisė ose me objekt tė ngjashėm ose tė pėrafėrt. Pėrfaqėsimin e shoqėrive tė ndryshme shqiptare dhe tė huaja qė kanė objekt tė njėjtė apo tė pėrafėrt me atė tė kėsaj shoqėrie. Prodhim dhe tregtim, Import- eksport me shumicė dhe pakicė pėr vete apo pėr llogari tė tė tretėve tė 2 produkteve bujqėsore, lėndė tė para dhe ndihmėse pėr ketė industri, pajisje, makineri, dhe linja prodhimi; Mbledhja, pėrpunimi, magazinim, paketimi dhe tregtimi i mbetjeve me origjine shtazore, produkteve dhe nėn produkteve tė tyre; pjesėmarrje nė investimet bujqėsore, industriale dhe tregtare, ndėrtim serash si dhe nė aktivitete tė ndryshme financiare, tregtare e industriale; Blerja, shitja, marrja/dhėnia me qira e pasurive tė paluajtshme; Marrja dhe/ose dhėnia e huave si dhe vendosja e hipotekave, pengjeve, barrėve siguruese pėr tė siguruar huave e Shoqėrisė ose palėve tė treta; Marketingu dhe shpėrndarja e prodhimeve tė saj. pjesėmarrja nė shoqėri ekzistuese ose qė do tė krijohen nė tė ardhmen, me qėllim krijimin e subjekteve ligjore, me qėllime tė njėjta apo tė ngjashme. Nė pėrgjithėsi tė gjitha aktivitetet bujqėsore, industriale, tregtare, financiare, civile, tė luajtshme ose tė paluajtshme, qė mund tė lidhen direkt ose indirekt me objektin e shoqėrisė ose me objekt tė ngjashėm ose tė pėrafėrt. Pėrfaqėsimin e shoqėrive tė ndryshme shqiptare dhe tė huaja qė kanė objekt tė njėjtė apo tė pėrafėrt me atė tė kėsaj shoqėrie.
Adresa: Durrės Shkozet, lagjja 14, rruga Tirana, pranė kompleksit Aiba, godina nr 1, zyra nr 2
Sektori ekonomik:
Administratorė: Domenico Cavaliere
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Ndryshime nė vite:
Data Ndryshimi i kryer
Mė datė 14.07.2016 ėshtė shtuar administratori Domenico Cavaliere dhe ėshtė larguar administratori Doriana Dashi.Me datė 14.07.2016 ėshtė shtuar ortaku PROT.IT dhe ėshtė larguar ortaku Veget-Alb.
Website:
Lloji i pronėsisė:
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
Agriland
Agriland
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!